• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Vtipné tetování skončilo katastrofou: zohavená dívka v slzách

  28.9.2022
  Doris Drienová

  Různí lidé k tetování přistupují různě: zatímco jeden člověk si nechá jako ozdobu vytetovat na záda andělská křídla, druhý preferuje mystické obrazce k léčbě různých neduhů a třetí zase popustí uzdu fantazii a své tělo použije jako malířskou plochu pro kreslený vtípek. Wilma Hägglund se evidentně řadí do třetí ze zmíněných skupin, jenže její pokus o získání kreativního tetování se ošklivě nevydařil.

  Tetování obočí dopadlo příšerně! Žena rok trpěla

  Na sociální síti TikTok, kde Wilma vystupuje pod přezdívkou wilmah10, způsobilo velký poprask její video, ve kterém dívka popisuje, co se jí stalo. Wilma si chtěla nechat ozdobit tělo podle svého názoru legračním tetováním. Prý jedno takové viděla u nějaké dívky na internetu a rozhodla se, že ho musí mít taky.

  Wilma měla v plánu nechat si vytetovat nápis „meow“, což v překladu znamená doslova kočičí citoslovce „mňau“. Vtipné mělo být díky umístění nápisu – chtěla si ho nechat vytetovat na vnitřní stranu spodního rtu, takže běžně nebude vůbec vidět a ukáže se jen tehdy, když Wilma ret v legrační grimase hodně vyšpulí. Nápad to byl jistě zajímavý, jenže jeho realizace dopadla úplně jinak.

  „Jsem závislá na tetování,“ říká žena, kterou nikde nechtějí zaměstnat

  Mezi Wilmou a člověkem, který jí měl tetování udělat, zřejmě došlo k nedorozumění a dívka tak skončila s tetováním na podstatně jiném místě: na vnější straně rtu. Místo vtípku, který je šikovně ukrytý v puse a vždy připraven k použití, tak teď Wilma chodí s viditelným nápisem „mňau“ na své puse.

  Dívka skončila zděšená v slzách. Chtěla udělat dojem na své okolí, ale místo toho teď sklízí jen výsměch. Ostatní uživatelé sociálních sítí vyjadřují svůj údiv nad tím, jak si mohla nevšimnout, že ji tetují jinde, než chtěla? Vždyť tetování bolí a na tak citlivém místě, jako je ret, obzvlášť, přeci není možné, že by si spletla vnitřní a vnější část svojí vlastní pusy. Byla snad během tetování opilá? Nebo její tatér? Jak k tomu mohlo dojít?!

  Na další vysvětlení od Wilmy stále čekáme. Víme ale, že místo okouzlování okolí teď dochází na složité laserové zákroky k odstranění nechtěného nápisu. Útěchou jí budiž to, že v současné době vždycky může bez ostychu vyjít mezi lidi s rouškou na ústech.

   

  @wilmah10 Svarar @user3824759802741 ♬ 原聲 – Happy Challenge

   

  Zdroj: TikTok

   


  Témata:

  Nepřehlédněte