Výstava: Izrael není jen o památkách. Podívejte se na tyto nádherné přírodní scenérie

28.11.2017
Bohumil Brejžek

Vernisáž výstavy fotografií Lukáše Falteiska byla doplněna autorovým komentářem ke vzniku a významu jednotlivých snímků.

Každý prsten se nemusí třpytit – Suchdol hostí výstavu netradičních šperků

Když se mluví o cestování po Izraeli, většina lidí si vybaví historické nebo náboženské památky. Pokud se na stejné místo vypraví biolog se zájmem o speleologii, najde i jiné druhy stop po dlouhodobém soužití lidí s touto poměrně drsnou zemí.

Prohlédněte si dosud nikdy nezveřejněné fotografie ze 17.listopadu 1989. Byly teprve nedávno objeveny…

To byl také podnět, který vedl Lukáše Falteiska k fotografování zdejší krajiny, především pozůstatků po historické i současné těžbě nerostných surovin. Soustředil se mimo jiné na to, jak využití přírodních zdrojů pomohlo zvýšit diverzitu krajiny a někdy vytvořilo neobyčejné scenérie.

FOTO: Výstava: Izrael není jen o památkách. Podívejte se na tyto nádherné přírodní scenérie

Výstava: Izrael není jen o památkách. Podívejte se na tyto nádherné přírodní scenérie - 059aVýstava: Izrael není jen o památkách. Podívejte se na tyto nádherné přírodní scenérie - DSC05595Výstava: Izrael není jen o památkách. Podívejte se na tyto nádherné přírodní scenérie - 094lVýstava: Izrael není jen o památkách. Podívejte se na tyto nádherné přírodní scenérie - 05 087e


Nepřehlédněte