Z vlakové budovy ve Všenorech zmizely muškáty. Už jsou tam nové!

14.5.2020
Andrea Cerqueirová

Tito lidé dlouhodobě usilují o zachování a rekonstrukci původních budov místní železniční zastávky, kde by mohla vzniknout kavárna, o jejíž provoz již projevil zájem Filip Doktor, jenž si to již nanečisto a za velkého zájmu místních zkusil při lednovém jednodenním otevření budovy, o čemž Náš REGION informoval.

Muškáty v truhlících připomínaly nejen to, že je jaro a probouzí se příroda, ale především navozovaly sousedskou atmosféru, která by po otevření kavárny mohla na zastávce panovat.

Ve Všenorech se provizorně otevřela kavárna na vlakové zastávce

„Ale fuj! Tak to je mrzuté. Žádám pachatele, aby vrátil rostlinky na původní místo! Tady budou dělat radost všem. Děkuji,“ vyzval po zmizení muškátů Marek Kotásek z Iniciativy Černošice, Všenory, Srbsko na sociálních sítích.

Jelikož rostlinky na místo navráceny nebyly, zástupci iniciativ neváhali a do květináčů zasadili nové. „Nelekněte se, až přijdete ve Všenorech na vlak. Místní obyvatele neví co by roupama…,“ reagoval s nadsázkou Marek Kotásek. Pro Náš REGION dodal, že na zastávce opět budou i muškáty v zavěšených truhlících.

FOTO: Muškáty ve Všenorech

Muškáty ve Všenorech - FOTO ZAPAD ZAPAD Z vlakove budovy ve Všenorech zmizely muskaty Uz jsou tam nove – foto Facebook Marka KotáskaMuškáty ve Všenorech - FOTO ZAPAD ZAPAD Z vlakove budovy ve Všenorech zmizely muskaty Uz jsou tam nove – foto Facebook Marka Kotáska 2Muškáty ve Všenorech - FOTO ZAPAD ZAPAD Z vlakove budovy ve Všenorech zmizely muskaty Uz jsou tam nove – foto Facebook Marka Kotáska 3Muškáty ve Všenorech - FOTO ZAPAD ZAPAD Z vlakove budovy ve Všenorech zmizely muskaty Uz jsou tam nove – foto Facebook Marka Kotáska 4Muškáty ve Všenorech - FOTO ZAPAD ZAPAD Z vlakove budovy ve Všenorech zmizely muskaty Uz jsou tam nove – foto Facebook Marka Kotáska 5


Nepřehlédněte