Na sídlišti Velká Ohrada došlo ke smrtelnému střetu mezi popelářským vozem a chodkyní. Osmačtyřicetiletá žena utrpěla při srážce tak vážná zranění, že jim na místě podlehla.
Incident se odehrál v Janského ulici krátce před osmou hodinou ranní. Policie obdržela hlášení o nehodě a okamžitě vyslala na místo své jednotky. Bohužel, pro ženu už bylo pozdě. Mluvčí pražské policie Jan Rybanský potvrdil, že zranění byla neslučitelná se životem.
Vyšetřovatelé nyní pracují na zjištění přesných okolností této tragické události. Zatím není jasné, zda za nehodu mohl řidič popelářského vozu, nebo zda k ní přispěly jiné faktory.
Naneštěstí nejde o ojedinělý případ v hlavním městě. V minulosti již došlo k podobným incidentům. V dubnu 2021 byl obětí střetu s popelářským vozem pětašedesátiletý muž. O čtyři roky dříve, v březnu 2017, nepřežila srážku s popelářským autem 93letá chodkyně.
Zdroj: ČTK
















