Zlodějka pokousala prodavačku, teď jí hrozí dva roky vězení

24.1.2023
Jaroslav Svoboda

Neobvyklým případem se v současné době zabývají jičínští policisté. Jedenačtyřicetiletá zlodějka, která se rozhodla krást v drogerii tam pokousala prodavačku. Vzhledem k tomu, že se jednalo o známou firmu, hrozí jí teď dva roky vězení.

„V minulém týdnu měla 41letá žena z prodejny v centru Jičína ukrást drogistické zboží v celkové hodnotě 170 korun. Prodavačka si však utíkající ženy všimla, vyběhla za ní a na rohu Valdštejnova náměstí ji zastavila. Po krátké výměně názorů ji chytla za batoh, aby setrvala do příjezdu policie. Žena však zareagovala nečekaně, prodavačce pokousala ruku a utekla pryč,“ uvedla policejní mluvčí Eliška Pospíšilová.

Prodavačka se ale nedala a celý incident nahlásila policii. Policisté na základě fotografie z kamer našli zmíněnou ženu a ta do hodiny skončila v cele.

„Jelikož se 41letá žena uvedeného jednání dopustila, ačkoliv byla v posledních třech letech za obdobný čin podmíněně odsouzena, zahájili policisté úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež, za který v případě prokázání viny hrozí až 2 roky za mřížemi,“ dodala mluvčí Pospíšilová.

Zdroj: Policie ČR


Témata:

Nepřehlédněte