Zrůdná matka zabetonovala dceru do nočního stolku

4.12.2022
Simona Knotková

Argentinou otřásl strašlivý nález, který učinila policie z města San Andrés. Strážnici objevili tělo pohřešované dívky zabetonované do nočního stolku její matky.

Pětiletá Milagros byla jedním ze tří dětí sedmadvacetileté Vanesy Alejandry Mansilly. Dívka se narodila předčasně a už odmala trpěla zdravotními komplikacemi, kvůli kterým měla zavedenou tracheostomickou kanyly a sondu do žaludku. Podle příbuzných a známých matka u ní zanedbávala péči a upřednostňovala dva další potomky ve věku tří a sedmi let.

Matka bezcitně a krutě napadla měsíčního syna. Dítě nemělo šanci přežít

Po dívce bylo 24. října zahájeno pátrání na popud jejího otce. O čtyři dny později učinili policisté hrůzný objev. Tělo holčičky bylo zabetováno v dřevěné bedně, kterou Mansilla využívala jako noční stolek

Argentinka nyní tvrdí, že svou dceru nezabila, ale našla ji už mrtvou. V tom momentě dle svých slov zpanikařila a rozhodla se, že se s tělem vypořádá podobně drastickým způsobem.

„Žena uvedla, že všechno se seběhlo během jednoho odpoledne. Poté co vykoupala všechny tři děti, si šla na chvíli lehnout. Když se probudila, našla mrtvou dívku. Udusila se prý slinami,“ řekl do médií mluvčí policie.

Příbuzní viděli živou Milagros naposledy 30. července na narozeninové oslavě jednoho z jejích sourozenců.

Případem se nyní zabývají kriminalisté. Dvě zbylé děti jsou dočasně v péči babičky z matčiny strany.

Zdroj: MirrorNepřehlédněte