3 oblíbené erotické masáže, které vás dostanou do kolen

2.4.2019
Redakce
  • Erotická masáž pro páry
  • Nuru
  • Erotická mýdlová masáž

Erotická masáž pro páry

Vyhněte se nudnému stereotypu a dopřejte si skvost plnou vzrušení. Pokud se snažíte váš vztah posunout na jinou hranici, vyzkoušejte tento způsob, který bude prospěšný vám oběma. Tenhle zážitek, dodá vašemu vztahu úplně novou šťávu.

Průběh
Jako první vstoupíte do sprchy, která může, ale nemusí být za doprovodu masérky. V této fázi dochází k prvním dotekům s klientem. Po koupeli se společně přesunete do pokoje. V této službě je zahrnuta starost o celé tělo, ale na rozdíl od běžné masáže, je zde věnován opravdu dlouhý čas intimním partiím.

K naprosté spokojenosti jsou využívány dlaně či prsty, ale také nohy a dle dohody i celé tělo. Kdykoliv můžete sdělit, že chcete být s partnerem o samotě. Cílem je nasměrovat těla společným směrem – směrem vzrušení.

Myslete také na to, že tento druh je brán pouze jako vzrušující zážitek, nikoliv žádná sexuální služba. Nelze tedy zaměstnance žádat o jiné služby, ani za příplatek. (Líbání, orální sex, klasický sex apod.)

Erotická masáž Nuru

Velmi často nazývána také jako kluzká, která je oblíbená díky jedinečnému relaxačnímu účinku a nádechu intimity. Nuru je výjimečná především tím, že vede velmi nenásilným, ale zato příjemným způsobem k vyvrcholení. Japonské uvolnění je praktikováno již dlouhá léta a je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro páry.

Průběh
Po vydařené koupeli následuje čas na masážní gel, který zvyšuje citlivost intimity. Mezitím, co vy ležíte, necháte si líbit příjemné pohyby a vám nezbývá také ani nic jiného, než si tuto slast do poslední kapky vychutnat. Bez ohledu na to, že byste museli cokoliv vykonávat, bez ohledu na počet vyvrcholení – po celou dobu bude o vás poctivě postaráno.

A to vše na základě vašich preferencí. Je jen na vás, zda o vás bude pečovat muž nebo žena.

Erotická mýdlová masáž

Jak už již samotný název napovídá, jedná se o speciální druh, který je vykonávaný za pomocí zvláštního mýdla. Mýdlo je speciální tím, že perfektně klouže a má jedinečnou vůni. V průběhu je důležité zmínit to, že masérka zapojuje nejen své ruce, ale i tělo.

Průběh
U tohoto druhu je jasné, že domů budete odcházet nejen vzrušeni, ale také krásně vymydleni. Tyto služby jsou doplněny příjemnou atmosférou, která vám dopřeje naprosté uvolnění a ten nejlepší požitek. Začátek probíhá nanesením husté mýdlové pěny a oleje, které jsou naneseny na tělo klienta pomocí žínky. Po důkladném natření následuje vzrušující a relaxační masáž. Poté, když už máte pěnu pěkně zapracovanou do těla a uvolněné svaly, využije celé své tělo, kterým závěrem příjemnými pohyby uvolní to vaše.

Vzrušující zážitek, ze kterého budete odcházet až po vašem vyvrcholení.

Erotické masáže jsou nedílnou součástí mnoha vztahů. Lidé tyto služby odmítají z několika důvodů. Udělejte si svůj vlastní názor tím, že se jednou rozhodnete je vyzkoušet. Vždy jsou vykonávány za doprovodu příjemné hudby, svíček, vzrušující vůně, tlumeného osvětlení, a to profesionály v sexy prádle nebo dokonce bez.

Líbí se vám představa, že vás masíruje žena či muž svým holým tělem nebo vám to naopak nepřijde vzrušující? Podělte se s námi v komentářích o váš názor.

PRNepřehlédněte