Albert rozváží potraviny v Brně, Olomouci a Ostravě s doručením zdarma

26.5.2022
Redakce

Známe to všichni. Ne vždy máme dostatek času nebo energie na vyřízení nákupu přímo v obchodě a v takovou chvíli jistě oceníme, že si naše oblíbené potraviny můžeme objednat z pohodlí domova. Již téměř rok mohou zákazníci obchodů Albert ve třech největších moravských městech – Brně, Olomouci a Ostravě – využívat služby Albert Domů Zdarma. Čerstvé a zdravé potraviny si můžete vybírat nejen skrze mobilní aplikaci, ale nově také na webových stránkách. Doručení zdarma navíc probíhá formou eko cest, nešetříte tedy jen vlastní čas, ale také uhlíkovou stopu.

Potraviny nakupuje mnoho z nás téměř každý týden. V momentech, kdy vám nezbývá dostatek času nebo se vám nechce do obchodu, stačí sáhnout po telefonu pro Android i iOS nebo počítači, a vše co potřebujete můžete na pár kliknutí objednat. Dál už se nemusíte starat o nic, Albert vám celý nákup doručí až ke dveřím, a dokonce zdarma. Pro první dvě objednávky můžete navíc využít slevu 100 Kč, při každé další, která přesáhne hodnotu 1500 Kč, se vám odečte 10 % z celkové ceny.

Ať už nakoupíte cestou domů z práce ingredience na večeři nebo v pohodlí domova uskutečníte velký týdenní nákup pro celou rodinu, vybírat můžete z tisíce položek za výhodné ceny jako v samotných prodejnách. Čerstvé i trvanlivé produkty, zboží vlastních značek jako jsou Nature’s Promise nebo Fresh Bistro, mražené produkty i nepotravinové zboží – to vše můžete přihodit do virtuálního košíku v aplikaci nebo na přehledném webu albertdomuzdarma.cz a objednat bez dalších starostí.Nepřehlédněte