• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Auto skončilo zaklíněné pod kamionem. Řidič neměl šanci

    14.11.2022

    Jednu oběť si v noci na pondělí vyžádala nehoda osobního auta s kamionem mezi obcemi Lovčice a Kněžičky na Královéhradecku. Třiačtyřicetiletý řidič osobního auta Hyundai Tucson z dosud neznámých příčin vjel do protisměru a čelně se srazil s nákladním renaultem s návěsem. Řidič osobního auta na místě zemřel, devětapadesátiletý řidič kamionu byl zraněn.

    Nehoda se stala po 3:00 na silnici č. II/11, která byla kvůli ní několik hodin uzavřena. Osobní auto skončilo po střetu zaklíněné pod nákladním. Hasiči na twitteru uvedli, že velitel zásahu si vyžádal speciální techniku – dva vyprošťovací automobily a kontejner pro přečerpání nádrže nákladního auta.

    Zraněný řidič kamionu podle Prachařové skončil v nemocnici, dechová zkouška u něj vyloučila alkohol. Co bylo přesnou příčinou nehody, policisté zjišťují. Hledají případné svědky události. „Kdo by mohl poskytnout jakoukoliv informaci k nehodě, ať zavolá na linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Eva Prachařová.

    Zdroj: ČTK



    Nepřehlédněte
    6.7.2026
    Královéhradecký kraj

    Lidé na Trutnovskou budou bez teplé vody