• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Brutální dámička zkopala bezbranného muže v podroušeném stavu. Podívejte se na video

  4.11.2017
  Soňa Brunnerová

  Policií hledaná žena napadla 49letého muže, který se chvíli předtím skácel na zem kvůli silné podnapilosti. Muže, který bezvládně ležel na zemi, zkopala do hlavy i genitálií. První pomoc mu poskytli kolemjdoucí. Cizince, která muže napadla už v baru, hrozí až 10 let za mřížemi.

  Pokuřovala, nadávala, nakonec kopala do hlavy i genitálií

  Napadený muž bloumal po ulici a nikoho si nevšímal, až došel k lampě, o kterou se opřel. Na videu se objevila mladá žena, která k muži začala mluvit a rázně gestikulovat.

  FOTO: Brutální dámička zkopala bezbranného muže v podroušeném stavu

  Brutální dámička zkopala bezbranného muže v podroušeném stavu - Brutální dámička 1Brutální dámička zkopala bezbranného muže v podroušeném stavu - Brutální dámička 2Brutální dámička zkopala bezbranného muže v podroušeném stavu - Brutální dámička 3Brutální dámička zkopala bezbranného muže v podroušeném stavu - Brutální dámička 4Brutální dámička zkopala bezbranného muže v podroušeném stavu - Brutální dámička 5

  V průběhu jejího monologu se muž sesunul k zemi a zůstal bezvládně ležet, čehož mladá žena využila a několikrát poškozeného nakopla do hlavy.

  Muž leží bezvládně na chodníku v době, kdy kolem prochází dívka s mladíkem. „Ti nejprve od poškozeného odchází, stejně jako útočnice, se kterou při tom zjevně diskutují. Když se pak ohlédnou a vidí, že se napadený z chodníku nezvedá, vrátí se k němu a snaží se mu poskytnout laickou první pomoc. Útočnice této situace opět zneužije a také se vrátí zpět na místo činu. Nikoli ale proto, aby muži v bezvědomí pomohla, ale aby ho „dorazila“,“ popsal situaci policejní mluvčí Tomáš Hulan.

  Žena natočila v metru onanistu a pak ho vypekla. Podívejte se na video

  Hledaná žena je cizinka. Na podnapilého muže nejdříve mluvila, pokuřovala cigaretu a následně ho zkopala na zemi
  (Policie ČR)

  Pachatelka odjela směrem na Žižkov

  Brutální dáma nemá dost a bezvládně ležícího muže nakopla do genitálií. Přítomní jí zabránili, aby ho napadla znovu, proto hledaná odchází na tramvajovou zastávku, odkud se vydala tramvají směrem na Žižkov. Kolemjdoucí mezitím zavolali záchranku, která muže v bezvědomí transportovala do nemocnice.

  Vychytralý jako liška. Muž napálil a okradl důvěřivou seniorku. Nepoznáte ho na videu?

  Muž se se ženou potkal v baru, kde mu rozbila lahev o hlavu

  „Událost prošetřují kriminalisté prvního oddělení prvního policejního obvodu. Ti během včerejška poškozeného, po tom, co se probral z bezvědomí, vyslechli a při tom se dozvěděli, že ten útočnici potkal o několik hodin dříve v nedalekém baru. Tam muž zaskočil na pár piv, kdy netušil nic zlého,“ uvádí dále policejní mluvčí.

  Už v baru ho agresivní žena bezdůvodně napadla. Rozbila mu skleněnou lahev o hlavu. „Dle svých slov se devětačtyřicetiletý muž snažil ženu i tak ignorovat, aby v ní nevyprovokoval další, nebo ještě větší agresi. To se mu ale zjevně nepodařilo. Hledaná ho i tak nadále, když ne fyzicky, tak alespoň verbálně atakoval do té doby, než muži ochranka baru doporučila provozovnu opustit, aby zabránila dalším konfliktům. Muž jejich doporučení respektoval a z baru odešel,“ upřesnil mluvčí Tomáš Hulan.

  Policie hledá žháře, který řádil na Ortenově náměstí v Holešovicích

  Je to cizinka

  Mladé dámě hrozí až deset let vězení. Kriminalisté tuto událost šetří jako trestný čin těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu. Hledaná žena je cizinka a hrozí, že vycestuje z České republiky. Z toho důvodu detektivové dělají vše pro to, aby pachatelku našli včas. Pokud ženu poznáváte a něco o ní víte, obraťte se se svými poznatky na linku 158.

  Pro dobrotu na žebrotu. Žena z Kladenska chtěla pomoci sousedce s bramborami, ale sama byla okradena  Nepřehlédněte