Čau lásko, já znám lásky pád. Tak se možná Karel Gott loučil se svými deseti osudovými ženami. Jedenáctou si vzal

Další fotky

Bohém a king české hudební scény včera oslavil své další narozeniny a má dnešním dnem nakročeno k dalšímu velkému životnímu jubileu. Jeho život je stále pestrý a plný úžasné energie, o kterou se stále dělí se svými fanoušky Českou republikou počínaje a v různých místech po celém světě konče.

Téměř si nikdo asi neumí představit, že jednou přijde den a Karel tu prostě nebude. Bude to asi někomu připadat jako hloupý žert, který si nikdo ani nepřipustí. Kdo bude jednou tím nástupcem, to bude také asi oříšek, ale jedno je jisté. Vzpomínky ty zůstanou navěky.

Je spousty lidí, kteří se s Karlem setkali osobně, mají uchovanou památeční fotografii. Měli tu čest si s ním podat ruku, nebo třeba zazpívat.

Karel má, ale také což je o něm známo i velký zástup žen, které byly jeho múzami při jeho tour u nás i ve světě. Některé byly kratší múzou a některé v jeho srdci i životě zakotvily na dobu delší a některé můžou říci, že mu daly i potomka. Jen jedna jediná si ho mohla vzít za muže a tím se jak to tak bývá, stala velkým trnem v oku pro mnohé lidi z hudební branže.

Pojďme se poohlédnout na ty, které mají na Karla vzpomínek nejvíce.

Ženy tedy hrály v životě Karla Gotta vždy prestižní roli a nebylo jich málo! Ať už šlo o známosti na jednu noc nebo vztahy mediálně známější. Například při zájezdech s kapelou si často vybíral děvčata přímo z hlediště.

Vzpomíná i zpěvačka a malířka Vlasta Kahovcová , která Mistra doprovázela v triu společně s Jitkou Zelenkovou a Jarmilou Gerlovou . Když se v hledišti doma nebo v zahraničí objevila atraktivní žena, nebo dívka, která svým půvabem vyčnívala z davu, bylo téměř jisté, že se stane Karlovou obětí. Už před představením jsme si tipovaly, která to dnes bude a ve většině případů nám to vyšlo,“ dodává zpěvačka se smíchem.

Olga Svobodová – Karlova učitelka sexu

Kdo zasvětil Karla do tajů milování? V kavárně Alfa to byla o devět let starší zpěvačka Olga Svobodová, která začínajícímu zpěvákovi dovolila dojít až na »cílovou metu«. Zralá a přitažlivá žena ho dokonale zasvětila do světa sexu a Karel Gott se s ní stýkal zhruba rok. Dnes už Olga Svobodová není mezi živými.

Evelyna Steimarová

Na samém začátku šedesátých let prožíval Karel Gott milostný vztah s herečkou Evelynou Steimarovou, která má dcery s Bolkem Polívkou (58) a Zdeňkem Rytířem (63), kterého byla, stejně jako i herce Ladislava Freje (66), manželkou. Se sestrou herce Jiřího Kodeta (†67) prožil Mistr necelý rok.

Antonie Zacpalová – dala Karlovi prvního potomka

Antonie, matka Karlovy první dcery Dominiky (43), otěhotněla s Gottem ve svých sedmatřiceti letech. Stalo se tak poté, co jí Mistr nabídl odvoz z Kavčích hor k ní domů, ale během cesty se mlčky rozhodl jinak, a oba skončili v jeho vile. Tehdy zřejmě netušil, že se stane poprvé otcem. Když mu Antonie po devíti měsících (1973) oznámila, že má dceru, nadšený prý zrovna nebyl. Na Dominiku se přišel podívat až po půl roce.

Jitka Svobodová (52) měla úchvatné tělo

Když Karel Gott v roce 1984 poprvé spatřil tehdy devatenáctiletou tmavovlásku, vzbudila v něm okamžitou touhu. Jitka byla krásná, měla nádhernou postavu, zkrátka Karlův typ. Jejich schůzky trvaly opravdu dlouho. Když se ale na sklonku roku 1989 dozvěděla, že je Karel podruhé otcem, rozešli se. To už byly jeho dceři Lucii dva roky. Karel sice všechno dlouho zapíral, ale jen proto, že nechtěl své dlouholeté lásce ublížit.

Martina Zbořilová (51)

Dnes již vdovu po slavném režiséru Miloši Formanovi poznal Karel jako osmnáctiletou studentku brněnského gymnázia. Milostný vztah jim vydržel pět let, po rozchodu se Martina odstěhovala za oceán a provdala se za Američana. Manželství ale skončilo rozchodem. Když vzpomíná na důvod, proč se do Karla zamilovala, snaží se přijít na to, proč mu nemohla odolat. „Na rozdíl od většiny mých vrstevníků byl zajímavý a přitažlivý. Vždycky elegantně oblečený a téměř neznatelně voněl kořeněnými parfémy. Znal německého kancléře i Helenu Vondráčkovou, historii i zeměpis,“ vzpomíná po létech Martina Formanová.

Iveta Kolářová (49) – dala Karlovi druhého potomka

Matce Karlovy druhé dcery Lucie se už v deseti letech zdálo, že bude mít s Karlem Gottem dítě. Sen se jí vyplnil o deset let později. Výsledek Karlova milostného vzplanutí se narodil v červenci 1987. V té době však měl milovník Karel už jinou známost a Iveta musela vyklidit pole. Jako ostatní Mistrovy milenky, ani ona však nevyšla na prázdno. V podobných situacích Mistr dary nešetřil. Ivetě pořídil byt na Vinohradech, později od něho dostala starší auto a založil ji i finančně.

Manuela Pechová (45)

Slavná »čokoládová kráska« vstoupila do Karlova života v roce 1994. Její otec byl Súdánec, matka Češka. Tento vztah se z předstihem promítl i do Mistrova repertoáru v podobě písně, kterou složil Karel Svoboda (†68) na text Karla Šípa (62). Podle autora textu však vznikla před tím, než se Gott s krásnou Manuelou seznámil. Manuela byla zřejmě jedinou ženou, která dala slavnému milovníkovi kopačky. Pod záminkou dovolené odletěla do Kanady, a už se nevrátila.

Ilona Hermonová (59)

Další Karlova spolupracovnice z jeho agentury GoJa, která po všech stránkách vystřídala kakaovou Manuelu, chodila s Karlem zhruba rok. Sblížili se spolu v roce 1996. Jako snad jediná z jeho milenek veřejně prohlásila, že vlastně Karla ani nemilovala, a že rozhodně nepatřil mezi muže, kteří by ji fyzicky přitahovali. Považovala ho prý spíš za kamaráda než milence.

Marika Sörösová (42) – velká láska málem korunovaná svatbou

Půvabná blondýnka upoutala zpěváka při jeho koncertu v Berlíně roku 1997. Hned jak ji v hledišti spatřil, zatoužil po seznámení. Ještě ten večer ji pozval na večeři, a když na něj navíc promluvila česky, byla ruka v rukávě. S Mistrem oslavila v roce 1999 jeho šedesátiny a zdálo se, že Karel našel konečně tu pravou vyvolenou. Jenže pak po dvou letech vztah skončil, v době, kdy byla svatba údajně na spadnutí. Karel pak daroval Marice vilu na Karlíku.

Taťána Smutná (55)

S Karlem Gottem se seznámila na galakoncertu, tentokrát pro změnu v Düsseldorfu. V březnu roku 1999 se Mistrovi sama představila a láska byla téměř okamžitě ve vzduchu. V té době byla ještě vdaná, ale s manželem už dva roky nežili. Mezitím se Taťána rozváděla, zemřela jí maminka a její vztah se prolínal s Karlovou pomalu končící láskou k její předchůdkyni Marice. Ta je také jednou s Karlem nachytala v jeho stříbrném mercedesu a ztropila téměř akční scénu. Auto ve vzteku poničila a její nová sokyně se musela ukrýt v nedaleké restauraci. Vztah Taťány a Karla pak postupem času vyšuměl.

Ivana Macháčková (Gottová) (41)

Se svojí ženou Ivanou se Karel Gott seznámil před více jak sedmnácti lety na párty TýTý. Ivana Macháčková pracovala jako asistentka zahraničních herců a Mistra hned napoprvé zaujala. Tehdy ji požádal o telefonní číslo, ale ona mu dala prý záměrně špatné. Potom se potkali až po roce při volbě Miss ČR v Ostravě a to už mu dala telefonní číslo pravé. Občas si zavolali, několikrát se sešli a dnes už Ivana Gottová je ženou, která je matkou jeho dvou dcer a je téměř jisté, že mu bude stát po jeho boku jako jediná jeho oficiální žena a partnerka .

Přejeme tedy Karlu Gottovi mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti do dalších let.

FOTO: Karlovi lásky

Karlovi lásky - Karlovi láskyKarlovi lásky - karlovi lásky_2Karlovi lásky - Karlovi lásky_3Karlovi lásky - Karlovi lásky_4Karlovi lásky - Karlovi lásky_6
Další fotky
Karlovi lásky - Karlovi lásky_7Karlovi lásky - Karlovi lásky_8Karlovi lásky - Karlovi lásky_9Karlovi lásky - Karlovi lásky_10Karlovi lásky - Karlovi lásky_11Karlovi lásky - Karlovi lásky_12Karlovi lásky - Karlovi lásky_13Karlovi lásky - Karlovi lásky_14Karlovi lásky - Karlovi lásky_15Karlovi lásky - Karlovi lásky_16

 

Dnes, 18:25
Rekonstrukce Státního zámku Slatiňany je po necelých třech letech u konce. Zámek má opravenou fasádu...
Dnes, 17:21
V České republice žije podle některých údajů asi 130 tisíc konzumentů drog. Dalších asi 6...
Dnes, 16:19
Každý z nás touží po nesmrtelnosti. Ne té tělesné, to je jaksi ještě stále mimo...
Dnes, 14:22
Mandelinka bramborová, nebo jak se kdysi také říkalo americký brouk, podle legendy o shazování mandelinek...
Dnes, 10:01
Jak se z brusičky v kovovýrobě stane nejúspěšnější odstřelovačka v celé známé historii na světě vůbec? Nenávist k fašistickým...
Dnes, 08:02
Saláty mají obrovskou výhodu ve využití. Můžete je použít jako přílohu i jako hlavní jídlo,...
Včera, 16:31
Na konspirační teorie se většinou díváme jako na něco škodlivého, co má za úkol svést...
Včera, 14:11
A třeba si přitom vzpomenout i na příslušnou báseň Jana Nerudy Romance o Karlu IV....
Včera, 11:30
Z Českých Budějovic se vydáváme na dovolenou na Šumavu. Projíždíme Netolickou pánví a nemůžeme minout...
Slovanská mytologie
Včera, 10:40
Zatímco o řecké či římské mytologii se dnes žáci učí prakticky na každé škole, staly...
Reklama