Další vysoká výhra. Viktoria Plzeň rozstřílela Příbram 6:0

13.1.2022
Andrea Jančová

Také druhé zimní přípravné utkání zvládla Viktoria Plzeň vítězně. V Luční ulici porazila druholigovou Příbram 6:0. Dvě branky vstřelil Miroslav Káčer, k vidění byly i další krásné trefy.

Viktoria otevřela skóre duelu ve 13. minutě. Po perfektním centru Hybše se hlavičkou na vzdálenější tyči prosadil Chorý. Z podobného místa o pár minut později zkoušel na 2:0 upravit Hybš, ale brankář Kočí ho vychytal. Příbram měla velkou šanci ve 26. minutě. Sám na bránu pádil Attah, ale Staněk jeho zakončení vyrazil. V závěru půle vystihl Bucha rozehrávku soupeře, brankář Příbrami jej fauloval těsně před vápnem a viktoriáni kopali přímý kop. Střelu Janoška ale Kočí dobře vyrazil.

Do druhého poločasu oba týmy vystřídaly všechny hráče v poli. A Plzeň přidávala góly. Nejprve se na druhý pokus ve vápně prosadil Sýkora, dvacet minut poté z přímého kopu na 3:0 krásně upravil Mosquera. Další gól přidal po parádním pasu Beauguela Káčer, který povedeně obešel brankáře. V 77. minutě Čermák nahrál Řezníkovi, jeho střelu ale dokázal příbramský gólman chytit.

V 81. minutě přidali červenomodří pátý gól. Káčer si opět přihrál s Beauguelem a po zemi překonal gólmana. Tečku ze zápasem udělal Aleš Čermák, který zakončil krásným obloučkem po centru od Jana Sýkory.

Plzeňští tak nad Příbramí vyhráli 6:0. Další zápas je čeká v sobotu od 10:30 proti Ústí nad Labem.

Zdroj :vz/FCVP