Hokejisté Karlových Varů jedou na vítězné vlně a chtějí bodovat i v dnešním duelu. Jenže to samé se dá říci o jejich dnešním soupeři, který v posledních čtyřech kolech čtyřikrát vyhrál. Kometě se rovněž v poslední době daří a tak se dnes v půl čtvrté odpoledne v KV Aréně očekává vyrovnaný duel.
Energie sehrála v pátek utkání proti Kladnu, které měla dobře rozehrané, ale nakonec trochu vypadla z rytmu a bála se o výsledek. Ten ale uhájila a mohla se v klidu připravit na dnešní duel. Kometa hrála již ve čtvrtek, kdy uspěla na ledě pražské Sparty a měla tak o jeden den odpočinku více.
Zajímavostí dnešního duelu je určitě hostující trenér Martin Pešout, který velmi dobře zná prostředí karlovarské haly, neboť tady působil v uplynulých sezonách jako kouč A mužstva. A prostředí haly zná dobře i útočník Komety Jakub Flek, který rovněž v minulých sezonách oblékal dres Karlových Varů. Oba vypisovali speciální prémie na úvodní utkání extraligového ročníku, které Energie v Brně prohrála vysoko 1:6. Dnes by ale chtěla vybojovat úplně jiný výsledek a hráči Karlových Varů očekávají opět zaplněnou arénu. Ta jim skvěle fandila už v pátek a tak by se dnes mohl opět počet diváků vyšplhat přes tři a půl nebo čtyři tisíce.
Energie má problémy s marodkou hráčů, neboť je dlouhodobě zraněný Kofroň, chybí Sapoušek a navíc i Kohout s Hladonikem. Páteční zápas proti Kladnu nedohrál ani kapitán Energie Tomáš Vondráček a tak nad jeho startem také visí otazník.
Zdroj: vz


















