• Zajímavosti
  • Florbalisté FbC Respect Hradec Králové podlehli v dramatickém souboji týmu Gullivers Brno

28.11.2023
    Redakce

V sobotu 25. listopadu se florbalový tým FbC Respect Hradec Králové utkal s týmem Gullivers Brno v napínavém zápase, který skončil výsledkem 9:10 po prodloužení. Tento zápas byl plný emocí a dramatických momentů, které přinesly divákům nezapomenutelný zážitek.

Utkání začalo nezdarem pro hradecký tým, který se brzy dostal do ztráty 0:5. Nicméně domácí hráči neztráceli naději a dokázali utkání v závěru dokonce otočit ve svůj prospěch. Nicméně ani soupeř nesložil zbraně a vteřinu před koncem základní hrací doby dotlačil míček do branky, a šlo se tak do prodloužení.

Ve vyrovnaném prodloužení byl nakonec úspěšnější tým Gullivers Brno, který si odnesl vítězství s konečným skóre 9:10. I přesto, že FbC Respect Hradec Králové nezískal plný počet bodů, předvedl bojovný výkon a ukázal sílu kolektivu.

V tabulce se tým Hradce nachází na 11. místě se 17 body, s drobnou ztrátou 3 bodů na osmé Štíry České Budějovice. Tým má stále šanci posunout se výše a ukázat svou sílu v nadcházejících zápasech.

Tento týden čekají hradecké florbalisty dva náročné zápasy. Nejprve se v pátek 1. prosince utkají v Otrokovicích proti domácím Panthers od 18:00. Následně se vrátí domů, do Třebše, kde přivítají tým FAT PIPE Start98 v rámci projektového zápasu. V tomto zajímavém střetnutí se mohou fanoušci o přestávkách těšit na modelové utkání mladších žáků a navíc se očekává návštěva Mikuláše, což udělá zážitek ze zápasu ještě výjimečnější.

Všichni příznivci florbalu jsou srdečně zváni na poslední domácí zápas této sezóny, který slibuje nejen vášeň na hřišti, ale i zajímavý program mimo něj. Podpořte svůj oblíbený tým a užijte si skvělý florbalový zážitek.

Zdroj: Tisková zpráva