Hokejisté Energie sehrají osm přípravných duelů a odjedou na turnaj do Německa

26.5.2022
Roman Kořinek

Hráči extraligových Karlových Varů jsou v plné letní přípravě, kterou vede nový trenér David Bruk s bývalým karlovarským obráncem Jakubem Grofem. Ti mají k dispozici široký kádr hráčů, ve kterém ale chybí reprezentanti Jiří Černoch a Jakub Flek, kteří oba hájí barvy České republiky na právě probíhajícím Mistrovství světa ve Finsku.

„Energetici jsou teprve před polovinou letní přípravy, už nyní ale znají jízdní řád přípravných zápasů na novou sezonu. Nechybí tradiční souboje s Plzní a Litvínovem, dojde i na derby se Sokolovem a na začátku září zamíří hráči Karlových Varů na dvoudenní turnaj do německého Norimberku,“ uvádí web karlovarského extraligového klubu.

První přípravné zápasy jsou v plánu tradičně na začátku měsíce srpna. Na led v KV Aréně se ale hráči podívají až v září, neboť velkou halu čekají před startem nové extraligové sezony nezbytné technické úpravy.

„I proto bude led v hlavní hale až na začátku září. Jedno utkání tak v rámci propagace hokeje v Karlovarském kraji odehrajeme v Mariánských Lázních. Vstup na toto utkání budou mít stejně jako na ostatní přípravné zápasy v KV Areně majitelé permanentek zdarma,“ uvádí dále klub na webu s tím, že prodej zmiňovaných permanentních vstupenek byl již zahájen.

První přípravný duel sehraje Energie v Sokolově proti místnímu Baníku 2. srpna od 18 hodin. V úterý 9. srpna se pak Západočeši představí na ledě Litvínova. Následovat budou zápasy v Liberci a Kladně. Podrobný rozpis utkání najdou fanoušci Energie na klubových stránkách.

Zdroj: vz/hokejkvNepřehlédněte