Jaromír Jágr havaroval! Myslel jsem si, že je to můj konec, řekl o srážce s tramvají

25.5.2022
Redakce

Legendární český hokejista Jaromír Jágr měl dnes v Praze dopravní nehodu. Padesátiletý hráč a majitel Kladna se srazil se svým elektromobilem Kia s tramvají v Plzeňské ulici. Havárii, která se obešla bez vážných zranění, nyní vyšetřuje policie.

„Byla to moje chyba. Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si tu druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já. Všiml jsem si jí půl metru přede mnou, na poslední chvíli. Myslel jsem si, že je to můj konec,“ popsal Jágr na sociálních sítích průběh nehody.

Ke zprávě přiložil i fotku zničeného auta a fanoušky ujistil, že z havárie vyvázl bez zranění. „Co je ale nejdůležitější, že se cestujícím v tramvaji nic nestalo,“ dodal a poděkoval za pomoc všem, kteří na místě zasahovali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jaromír Jágr (@jj68jaromirjagr)

K nehodě došlo dopoledne u motolské nemocnice. Tramvaj do vozu s logem Rytířů Kladno narazila na straně řidiče. Za volantem byl právě olympijský vítěz, dvojnásobný mistr světa a dvojnásobný vítěz Stanleyova poháru.

Na místě zasahovali hasiči, policie i záchranáři, kteří ošetřili jednoho zraněného. „Muž po nehodě podepsal negativní revers s tím, že nepotřebuje převoz do nemocnice,“ citoval server Novinky mluvčí záchranářů Janu Poštovou.

Zdroj: ČTKNepřehlédněte