Středočeský kraj letos investuje do opravy povrchů vozovek i na Berounsku. Od 14. dubna proto čeká řidiče úplná uzavírka krajské silnice II/118 z Berouna na Lhotku a Železnou. Uzavřen bude úsek od křižovatky s ulicí Lidická až směrem k Železné – viz mapa.
„Pro obyvatele V Pánvích jsme dohodli průjezd k jejich nemovitostem, s drobnými výjimkami v souvislosti se stavebními pracemi, například v období pokládky finálního povrchu. Průjezd budou obyvatelé dotčených staveb řešit aktuálně se zástupcem stavby,“ uvedl místostarosta Michal Mišina. Zároveň bude umožněn vjezd k prodejně DEK.
Objízdná trasa pro osobní vozy a nákladní auta do 6 t bude ve směru na Beroun vedena od Železné směrem na Chrustenice, přes Loděnice do Berouna. Pro směr na Kladno bude platit objížďka z Berouna na Hýskov a Chyňavu. Pro nákladní vozidla nad 6 t bude platit obousměrná objízdná trasa z Berouna na Nižbor, Běleč, Bratronice, Horní Bezděkov, Kyšice a opačně.
Důvodem uzavírky je oprava povrchu komunikace, která by měla trvat do 30. května.
Zdroj: Město Beroun


















