Králodvorské čaje ožily s Duo Jamaha

22.10.2021
Marta ŠeVac

Tradiční králodvorské čaje pro seniory opět po dlouhé době ožily v neděli 3. října a na restart akce nemohla přijet lepší kapela než Šlágr otec a syn, tedy Ali a Marian Kotvanovi, známí jako Duo Jamaha.

Přání králodvorských seniorů, aby na jevišti králodvorských Sokolů mohli spatřit právě je, bylo vyslyšeno. Setkání zahájil místostarosta Jiří Oberfalzer, kdy v úvodním slově všechny přivítal a popřál příjemnou zábavu a zároveň vyslovil přání, aby se mohly koncerty dál pořádat. Pak jako vítr na podium vlétli Marián a Ali a hned úvodní směs písní přítomné dvě stovky návštěvníků uvedla do varu.

Celým večerem se nesla velice příjemná atmosféra, protože Marian nejen pěkně zpívá, ale je i úžasně vtipný a vskutku bravurní moderátor a vypravěč. A tak návštěvníci slyšeli jejich velice známé písničky nejen z TV Šlágr. Zlatý křížek, Srdce pláče, Narozeniny, Švihák lázeňský a další hity se nesly králodvorskou sokolovnou. Samozřejmě musel do Králova Dvora dorazit snad nejznámější hit této dvojce, podle které je pojmenováno také jejich úspěšné DVD Vláček Jamaháček. Restart mezi seniory toliko oblíbených králodvorských čajů se městu povedl na jedničku. Pavel Paluska

Fotogalerie od Pavla Palusky

 


Témata:

Nepřehlédněte