Kulturní léto pokračuje v Karlovarském kraji na několika místech

8.7.2021
Roman Kořinek

Na tradiční jedinečnou atmosféru láká přírodní amfiteátr Loket. Tam se v uplynulých dnech představily například kapela JAR a Monkey Business a nyní sem míří slovenští Horkýže Slíže. „Jedná se o třetí termín tohoto koncertu a já jsem velmi rád, že se nám ho podaří uspořádat. Situace byla složitá, ale stále jsme věřili, že se kultura probudí a lidé si opět začnou hledat cestu za koncerty a za kulturou,“ říká majitel pořádající agentury Vlny Vladimír Suchan.

Společně se slovenskou partičkou Horkýže Slíže vystoupí v Lokti kapela DESmod a Elektric Lady. Koncert v Lokti začíná v půl šesté večer a pořadatelé upozorňují, e je třeba dbát aktuálních nařízení ministerstva zdravotnictví. Pokud nechcete vyrazit do Lokte, můžete si zajít ke karlovarskému Thermalu, kde se od půl deváté večer uskuteční zajímavý projekt nazvaný House Classics orchestra což je společné vystoupení DJ Chrise Kaufmana a Karlovarského symfonického orchestru.

„Koncert je součástí Karlovarského kulturního léta.  To v Karlových Varech potrvá až do září a nabízí velmi pestrý kulturní program, který si stejně jako vloni užívají jak místní obyvatelé, tak turisté, kteří do západočeského lázeňského města zamíří,“ říká Jan Kopál, mluvčí karlovarské radnice.

V sobotu se na stejném místě a ve stejný čas představí Ondřej G. Brzobohatý s kapelou. Ještě předtím se ale od 14 hodin koná Country nad vodou. Ve volnočasovém areálu Rolava se představí Taxmeni, Petr nebo Pavel, Booger nebo 4R.  A na stejné místo jste zváni i v neděli.

„Na Rolavě vystoupí kapela Wohnout, které předskočí formace nazvaná Hlavolamy. Tradiční nedělní koncert začíná na Rolavě od 15 hodin a během jeho konání bude omezen provoz na in-line dráze,“ dodává Vladimír Suchan.

Zdroj: vzNepřehlédněte