Lidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí

1.11.2020
Jan Štoll
Další fotky

Celkově je letos do soutěže nominováno 134 alejí a stromořadí. Hlasování začne 3. listopadu. Stačí vybrat jednu alej na www.alejroku.cz a poslat jí svůj hlas. Hlasování bude ukončeno 7. ledna 2020 ve 12 hodin. Do té doby budou průběžné výsledky utajené, aby neovlivňovaly hlasující a organizátoři zveřejnili konečné výsledky až po překontrolování hlasů.

„Také letos se bude volit mezi starobylými i teprve nedávno vysazenými alejemi, kterých neustále přibývá,“ říká organizátorka ankety Karolina Kostićová z Arniky.

Nominované aleje Středočeského kraje

 1. Kaštanová alej u Nečína
 2. Topolová alej Příhrazy-Žďár
 3. Červené javory ve Frágnerově ulici v Nespekách
 4. U Nového rybníčka v Potěhách
 5. Topolová alej u Litovického rybníka
 6. Zámecká alej v Hořovicích
 7. Alej na náměstí T.G.Masaryka v Poděbradech
 8. Višňová alej v Bořanovicích
 9. Jírovcová alej v Průhonickém parku
 10. Lipová Gottova alej v Plužné
 11. Kaštanová alej v Jincích
 12. Lipová alej ke hřbitovu ve Všechromech
 13. Javorová alej u Polních Chrčic
 14. Lipová alej ve Žlebech
 15. Lipová alej ke hřbitovu ve Všejanech
 16. Javorová alej ve Všejanech
 17. Zámecká alej Kačina

Po ukončení hlasování vyhlásí Arnika v lednu nejoblíbenější aleje a stromořadí celé České republiky i v jednotlivých krajích. Na autora vítězné nominace čeká jako hlavní cena let balonem a poukazy na fotoslužby.

Organizátorem ankety Alej roku je spolek Arnika – Centrum pro podporu občanů. Anketa Alej roku je určena pro širokou veřejnost. Cílem ankety je upozornit na krásu a užitek, které nám přinášejí aleje a stromy podél cest i ve volné krajině.

FOTO: Lidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí

Lidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - horoviceLidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - kacinaLidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - BoranoviceLidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100Lidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - Topolová alej u Litovického rybníka
Další fotky
Lidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - Topolová alej Příhrazy-ŽďárLidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - pluznaLidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - ZlebyLidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100Lidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100Lidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - JinceLidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100Lidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - pruhoniceLidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100Lidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - Javorová alej u Polních ChrčicLidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100Lidé přihlásili ve Středočeském kraji do soutěže 17 alejí - podebrady


Nepřehlédněte