Mariánské Lázně dnes hostí přípravný duel dvou extraligových týmů

18.8.2022
Roman Kořinek

Hokejisté karlovarské Energie vyzvou dnes k odvetě mužstvo Bílých tygrů z Liberce. Před týdnem dokázali Západočeši na ledě soupeře vyhrát, dnes proti nim nastoupí v Mariánských Lázních. Zápas začíná v 18 hodin a majitelé permanentek mají vstup na mariánskolázeňský zimní stadion zdarma.

Trenéři Karlových Varů zatím hodně míchají se sestavou a výsledkům nepřikládají velkou váhu. I přesto je potěšil jak výkon týmu v Liberci, tak v posledním domácím duelu proti Litoměřicím. Podle asistenta hlavního kouče Jakuba Grofa jde více než o výsledky o vypilování herního systému a „dostat“ do něj své svěřence. „Každá výhra ale vnáší do přípravy určitý klid a hlavně pohodu v týmu,“ říká karlovarský asistent.

Ten poslední duel odehrála Energie v hodně omlazené sestavě, když v tréninkové hale KV Areny nastoupilo v dresu Energie hned jedenáct juniorů a pro šest z nich to byla premiéra za A-tým Karlových Varů. A premiéra to byla úspěšná, neboť Energie porazila Litoměřice 3:1.

„Bylo to hodně pozitivní, když mladí hráči velice dobře fungovali na ledě šedesát minut. Zápas splnil, co jsme očekávali a výsledek je spíše bonus,“ doplnil Jakub Grof.

Dnes ale chtějí trenéři do zápasu poslat co možná nejsilnější sestavu a poprvé v přípravě by měl tým vést kapitán Tomáš Vondráček. Zápas se hraje od 18 hodin a vstup zdarma na něj mají zajištěn majitelé permanentních vstupenek pro sezonu 2022/23.

„V prodeji bude i jednotlivé vstupné. Pokladna na ZS v Mariánských Lázních se pro fanoušky otevře v 15 hodin. Místa pro fanoušky nebudou označená, každý si tak může zabrat libovolné volné místo na stadionu. Z utkání opět odvysíláme živý přenos zdarma na našem YouTube kanále,“ dodává karlovarský klub na svých webových stránkách.

Zdroj: vz/hokejkvNepřehlédněte