Matka zveřejnila děsivé záběry zdrogované dcery. Tohle se vám může stát, když vám hodí něco do pití!

4.8.2021
Simona Knotková

Osmnáctiletá Millie Taplin navštívila společně s kamarády klub Moo Moos v Southendu. Všechno bylo v pořádku do té doby, dokud nepřijala drink od muže, se kterým se v klubu bavila.

Test na drogy mu vyšel pozitivní. Může za to pečivo s mákem, tvrdí muž

„Dala jsem si jenom pár loků, protože byl na mě moc silný. Poté jsem zašla za kamarády, kteří venku kouřili. Když jsem se asi za deset minut vrátila, začalo mi být trochu špatně a horko. Odešla jsem na čerstvý vzduch a pak jsem přestávala vidět a cítit své ruce. Věděla jsem, že něco není v pořádku, ale nemohla jsem srozumitelně mluvit,“ vypověděla o své zkušenosti.

Nakonec ji musela záchranka převézt do nemocnice, kam za ní přijela vyděšená matka. Svou dceru našla mimo sebe, se zaťatými prsty a ztuhlou čelisti. „Bylo to příšerné, vypadala, jako by ji něco posedlo. Nikdy jsem nic takového neviděla. Nedokážu popsat, jaké to bylo,“ popsala serveru Basildon Echo.

Záběry vypustila ven, aby se také ostatní dozvěděli, co jim může neznámá droga v pití udělat.

Případem se nyní zabývá policie. Moo Moos klub vydal prohlášení, ve kterém návštěvníky žádá, aby byli vždy přítomni u nákupu pití a sklenice nenechávali bez dozoru.

Zdroj: Basildon EchoNepřehlédněte