• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Milovník kešu odcizil v pražském supermarketu více než 130 balení

    Neznámý muž v průběhu několika dnů vykradl supermarket na pražských Petřinách. Zaměřil se výhradně na ořechy, škoda přesáhla 15 000 korun.

    Pražská policie hledá muže, který si v supermarketu v Ankarské ulici na Petřinách opakovaně odnášel ořechy, aniž by za ně zaplatil. Série krádeží proběhla v polovině června a dohromady zahrnovala více než 130 balení.

    Poprvé muž z prodejny vynesl celou krabici s 36 sáčky kešu ořechů. Následující den se vrátil a zopakoval totéž. Čtvrtý den pak z obchodu odešel s 60 baleními solených pistácií. Celková škoda dosáhla přibližně 15 000 korun, pachateli hrozí až dva roky vězení.

    Policisté z Břevnova zajistili kamerové záznamy zachycující muže při příchodu i odchodu z prodejny. Protože se ho dosud nepodařilo ztotožnit, zveřejnili záběry na svém webu a obracejí se na veřejnost. Případné informace lze hlásit na tísňovou linku 158.

    Zdroj: ČTK



    Nepřehlédněte