• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Muž, který loni uhořel ve Veltrusech, si za to mohl sám

    Požár, ke kterému došlo v loni na podzim ve městě Veltrusy, vznikl kvůli nedbalosti muže, který v chatě uhořel.

    Požár, při kterém v říjnu 2017 ve Veltrusích uhořel 41letý muž, způsobila pravděpodobně nedbalost tragicky zemřelého. Policejní mluvčí Markéta Johnová uvedla, že bylo úmyslné zapálení vyloučeno.

    K požáru dvou propojených chat došlo v Žižkově ulici ve čtvrtek 12. října. Ohořelé tělo pod troskami patřilo 41letému muži, který pravděpodobně neopatrně manipuloval s ohněm, např. s cigaretou, svíčkou apod. „Neshledali jsme cizí zavinění na smrti uhořelého,“ uvedla Johnová.

    V rámci festivalu Seifertovy Kralupy byla vyhlášena literární soutěž pro poety a veršotepce z celé ČR

    Škoda, která vznikla díky požáru, byla odhadnuta na 300 tisíc korun. Na místo byl tehdy přivolán i psovod se psem, který je cvičen na vyhledávání látek urychlujících hoření, aby se dalo případně vyloučit to, že byla chata zapálena úmyslně.

    ČTK

    FOTO: Požár Veltrusy 2017

    Požár Veltrusy 2017 - Požár Veltrusy (5)Požár Veltrusy 2017 - Požár Veltrusy (4)Požár Veltrusy 2017 - Požár Veltrusy (3)Požár Veltrusy 2017 - Požár Veltrusy (2)Požár Veltrusy 2017 - Požár Veltrusy (1)

     



    Nepřehlédněte