Muž má nejvíce vytetovaných podpisů na světě. Nechybí mezi nimi slavné osobnosti

19.10.2021
Simona Knotková

Venezuelan Juan Matas drží rekord v počtu vytetovaných podpisů. Na svých zádech jich má už více než 225.

Muž, který se na sociálních sítích prezentuje pod přezdívkou Fünky Matas, dřív sám pracoval jako tatér. Nyní si dal za úkol mít na svém těle co nejvíce vytetovaných podpisů. Do Guinnessovy knihy rekordů se zapsal poté, co počet kérek na jeho zádech překročil 190. Momentálně jich má už více než 225, a stále ještě nekončí.

Tetování jako forma zkrášlení těla. Odkud se vzalo a proč lidé kérky dodnes milují?

„Pokud jste se mi podepsali na záda, znamená to, že jste mě inspirovali svým životem nebo jsem společně zažili skvělé chvíle. Takové momenty jsou navždy vepsány do mé mysli a tetování nebudu litovat ani v případě, že s tím člověkem už nikdy nepromluvím,“ říká Matas, kterého na Instagramu sleduje přes 573 tisíc fanoušků.

Kromě rodiny a přátel najdete mezi podpisy množství známých osobností včetně Willa Smithe, Gerarda Butlera, Elijaha Wooda nebo Michaela J. Foxe. Někteří z nich se mu na kůži sami podepsali, jindy se jedná o reprodukci slavných podpisů.

Do svého rozhodnutí mít záda jako jeden velký podpisový arch si muž nenechá nikám mluvit.

„Většina lidí zná můj divoký životní styl a skutečnost, že nedopustím, aby mi cokoliv stálo v cestě. Nikdo se proto ani nepokoušel mě od toho odradit. Když něco chci, jsem pořádně tvrdohlavý.“

Zdroj: Daily MailNepřehlédněte