Na Klatovsko míří příznivci techna. Obyvatele Janovic čeká hlučný víkend

6.8.2021
Andrea Jančová

O povolené akci informoval starosta Janovic nad Úhlavou Michal Linhart. “ Musím vám bohužel oznámit, že jsem od policie obdržel informaci, že od pátku do neděle se bude v bývalém vojenském prostoru pod hradem Klenová konat soukromá hudební akce typu technoparty,“ oznámil starosta občanům Janovic.

Organizátoři si pronajali pozemky od soukromého vlastníka.  Na akci jsou očekávány tisíce návštěvníků a místní tak čeká pořádně hlučný víkend.

Konání technopárty v termínu od 6. do 8. srpna, potvrdila i klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová. „Akci organizátor připravuje na soukromém pozemku se souhlasem vlastníka a konání bylo oznámeno místnímu městskému úřadu,“ potvrdila. „Policisté v této souvislosti přijali bezpečnostní opatření, při kterém se zaměří na zajištění klidu a veřejného pořádku.“

Po celou dobu párty budou muži zákona místo monitorovat, dohlížet  na dodržování pravidel silničního provozu. „Současně upozorňujeme řidiče motorových vozidel i chodce, aby dbali pokynů policistů“, uvedla mluvčí.

Zdroj: vz, MÚ Janovice ,PČRNepřehlédněte