Na spícího manžela chrstla vařící vodu s cukrem. Muž útok nepřežil

22.6.2021
Simona Knotková

Rodinný spor s manželem a dcerou vyřešila devětapadesátiletá Corinna Smith obzvláště brutálním způsobem. Zatím její muž Michael Baines pokojně spal, chrstla na něho vařící vodu. Aby utrpení bylo ještě krutější, vodu smíchala s cca 3 kilogramy cukru.

Tyran pálil chlapce žehličkou a nechal jej sedět na vařícím sporáku. Co dalšího se na Ústecku odehrálo?

Následně zašla za jedním ze svých sousedů, kterému sdělila: „Hodně jsem mu ublížila. Myslím, že jsem ho zabila.“ Polekaný muž zavolal ihned záchranku, která po příjezdu na místo našla starého muže v ukrutných bolestech a s odlepující se kůží.

Po dvou týdnech hospitalizace Baines zemřel. Smith, která byla nejprve obviněna z těžkého ublížení na zdraví, stane nyní před soudem jako vražedkyně.

Vrchní inspektor chesirské policie Paul Hughes okomentoval incident slovy: „Vylít na někoho vařící vodu, zatímco spí, je naprosto otřesné. Skutečnost, že s vodou smíchala ještě tři balíčky cukru, ukazuje, že bylo jejím úmyslem mu vážně ublížit. Cukr všechno jenom zhoršil a způsobil, že voda byla hustější, lepkavější a snáze se vpíjela do kůže. Michael kvůli tomu skončil v agónii, a ona namísto rychlého přivolání pomoci plýtvala časem návštěvou souseda, který bydlel až o devět dveří dál.“

Zdroj: Daily MailNepřehlédněte