Natalie Imbruglia přiveze do Čech největší hity i poslední desku. Vyhrajte lístky na koncert!

23.11.2017
Redakce
Komerční sdělení
Další fotky

Mužské party s ženskou grácií

Zpěvačka o sobě dala naposledy vědět albem Male (2015), které je složeno z cover verzí původně čistě mužských singlů. To, co by se po šesti letech čekání na novou desku zdálo jako málo nápadité, je ve skutečnosti velice citlivě sestavené a v mnoha ohledech překvapivé album, které ocenili posluchači i recenzenti. Ti vyzdvihovali zejména ženskou jemnost, eleganci a nadhled, se kterým Imbruglia podává své akustické verze např. Instant Crush od Daft Punk, Cannonball od Damiena Rice, Friday I´m in Love od The Cure či Only Love Can Break Your Heart Neila Younga.

FOTO: SaSaZu

SaSaZu - Sasazu (3)SaSaZu - Sasazu (2)SaSaZu - Sasazu (1)SaSaZu - Sasazu (4)SaSaZu - Sasazu (5)
Další fotky
SaSaZu - Sasazu (6)SaSaZu - SaSaZu (7)

Největší hity nesmějí chybět

Nejen své poslední album přijede zpěvačka představit svým fanouškům na konci listopadu. Dojde i na její největší hity z konce 90. let a prvního desetiletí nového milénia. Brněnskému publiku se představí v kulturním centru Semilasso, kde zahraje od osmi hodin 29. listopadu. Ve stejný čas o den později vystoupí v pražském SaSaZu. Vstupenky jsou v prodeji na webu predprodej.cz.

SOUTĚŽ o dvě vstupenky na koncert Natalie Imbruglia na 30. 11. do SaSaZu

Otázka:

Jak se jmenuje poslední album zpěvačky, které vydala v roce 2015?

Správnou odpověď zasílejte na [email protected] do 28. 11. 2017.

Prvních 5 správných odpovědí vyhrává!

Zpěvačku, která se koncem 90. let proslavila hitem Torn, znají fanoušci i díky písním jako Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression nebo Shiver. Po úspěchu se singlem Torn prodala Natalie sedm milionů kusů svého debutového alba Left of the Middle a skladba má na YouTube dosud bezmála 110 milionů zhlédnutí.

Filantropka se skvělým hlasem

Natalie Imbruglia vydala pět řadových alb a jednu výběrovku singlů. Je známá svou pracovitostí a angažmá v několika uměleckých oblastech. V mládí nastartovala hereckou kariéru v populárním seriálu Neighbours, později hrála i v několika filmech (např. Johnny English a Underdogs). Díky své kráse se stala hlavní tváří známé kosmetické značky. Vedle umění se ale věnuje i charitativním projektům, je označovaná za aktivní filantropku.

FOTO: SaSaZu

SaSaZu - Sasazu (3)SaSaZu - Sasazu (2)SaSaZu - Sasazu (1)SaSaZu - Sasazu (4)SaSaZu - Sasazu (5)
Další fotky
SaSaZu - Sasazu (6)SaSaZu - SaSaZu (7)


Nepřehlédněte