Nemocná Hana Zagorová odřekla koncert v Karlových Varech, nahradí ji Monika Absolonová

6.8.2021
Roman Kořinek

Vedle mnoha doprovodných akcí se dnes večer před hotelem Thermal představí Ben Cristovao. Tento koncert začíná tradičně v půl deváté večer. Podle mluvčí karlovarského magistrátu Heleny Kyselé, museli pořadatelé udělat změnu v zítřejším programu, kde bylo ze zdravotních důvodů zrušeno vystoupení Hany Zagorové.

„Vzhledem k mému zhoršenému zdravotnímu stavu důsledkem loňského prodělání covidu musím respektovat doporučení lékařů a bohužel zrušit do konce října veškeré svoje koncerty,“ uvedla Hana Zagorová na svých sociálních sítích.

„O koncert plný hitů ale obyvatelé a návštěvníci Karlových Varů nepřijdou. Na podiu u Thermalu vystoupí zpěvačka, herečka, držitelka ceny Thálie Monika Absolonová. Koncert začíná ve 20.30 a zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, vyzvednout či zakoupit lístky je nadále možné na prodejních místech Karlovarské vstupenky,“ uvedla Helena Kyselá s tím, že vrácení vstupenek z důvodu změny interpretky je možné pouze v místě nákupu.

Bohatý hudební program ale sobotním koncertem nekončí. V neděli odpoledne se program Karlovarského kulturního léta přesune do volnočasového areálu Rolava, kde od 15 hodin zahrají místní Atomic a od 16:30 legendární trio Baláž, Střihavka, Pavlíček tedy BSP.

Zdroj: vzNepřehlédněte