U piva nebo cideru zástupci či příznivci spolku pravidelně diskutují o všem možném, kupříkladu o územním plánu městské části. Podle Petra Kasy ze spolku není agenda dopředu daná. Hrozbu pokuty proto považuje za absurdní. Oproti tomu podle starosty městské části Miroslava Maliny bylo v minulosti, na základě avíza, svoláno shromáždění, což nebylo oznámeno místnímu úřadu.
Jdeme na pivo, zní současné oznámení
Avízo na setkání v novém roce je na webu spolku avizováno takto: “Jdeme na pivo. U Trumpety ho mají, kdo se přidá ve čtvrtek 4. ledna 2018 od 19 hodin?” Minulé oznámení, za které hrozí buď až patnáctitisícová pokuta jednotlivcům, nebo třicetitisícová spolku, bylo, podle slov Kasy, avizováno v modrém obdélníčku v “plátku” spolku.
Dolní Chabry jsou městskou částí nacházející se na severovýchodě Prahy. Žijí tam takřka čtyři tísíce obyvatel. Původní Chabry byly od poloviny 16. století tvořeny dvěma osadami. Městská část má venkovský ráz, obyvatelé se však poměrně komfortně dostanou autobusem k metru Kobylisy. Až do roku 1951 patřila do katastrálního území Chaber právě i část Kobylis. Chabry byly k Praze připojeny 1. ledna 1968, letos je to tedy padesát let.






























