Očkování proti nemoci covid-19 je v Chodově ve vybrané dny stále bez registrace

30.11.2021
Roman Kořinek

Zájemci o očkování jednorázovou vakcínou společnosti Janssen mohou stále využít očkovací místo v Chodově, které ve vybrané dny přijímá zájemce bez předchozí registrace. Podle slov mluvčí krajského úřadu Jany Pavlíkové jsou vybranými dny středa 1. prosince, pondělí 6. prosince a středa 8. prosince.

„V tyto dny bude v očkovacím místě na chodovské adrese Staroměstská 39 připravena i třetí posilující dávka vakcíny Moderna. Ani pro její aplikaci nebude třeba předchozí registrace,“ doplnila mluvčí Karlovarského kraje.

Očkování samozřejmě probíhá i v dalších centrech na území celého kraje. V Chebu navíc rozšiřují provozní dobu.

„Očkovací místo poliklinika Flora Cheb (ImunoSantana), Májová 582/19, bude od 6. prosince v provozu ve všechny všední dny vždy od 12.00 – 17.00 hodin. Očkovací místo přijímá výhradně registrované zájemce o očkování,“ pokračuje dále Jana Pavlíková.

A výhradně registrované zájemce o očkování přijímá od 1: prosince i Očkovací centrum Sokolov, Klášterní kostel sv. Antonína Paduánského, Komenského 77. V karlovarském obchodním centru Varyáda se mohou nechat naočkovat jak registrovaní i neregistrovaní zájemci.

„Více informací o jednotlivých očkovacích místech v kraji a to včetně jejich provozní doby najdou zájemci o očkování na webových stránkách Karlovarského kraje,“ dodala tisková mluvčí.

Karlovarský kraj zároveň spustil on-line rezervační systém pro rezervaci termínů k testování na Covid-19. Ten obyvatelé najdou na adrese: www.rezervacekk.cz.  V systému naleznou také informace o odběrových místech, cenách testů a další potřebné informace.

Zdroj: vz

 Nepřehlédněte