Odstávka vlaků mezi stanicemi Hulín a Bystřice pod Hostýnem

14.9.2021
Redakce

Omezení způsobené opravou a údržbou kolejí začne na regionální trati 303 platit ve čtvrtek v 07:00, skončí v pondělí v 17:00. „Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou,“ uvedla mluvčí.

V Hulíně, Holešově a Bystřici pod Hostýnem budou autobusy zastavovat před staniční budovou, v Třeběticích. Dobroticích, Jankovicích a Hlinsku pod Hostýnem na autobusových zastávkách. Přeprava jízdních kol není podle ČD v autobusech náhradní dopravy zajištěna.

Na stejné regionální trati začala dnes ráno výluka mezi stanicemi Kunovice-Loučka a Valašské Meziříčí na Vsetínsku. Pro dnešek platí od 07:35 do 16:40, stejně tomu bude i ve středu 15. září. Také v tomto úseku nahradily vlaky dočasně autobusy.

S náhradní autobusovou dopravou musejí cestující o víkendu 18. a 19. září počítat také v případě regionální železniční trati 331 mezi Otrokovicemi a Vizovicemi na Zlínsku. Kvůli opravě a údržbě kolejí nepojedou vlaky v tomto úseku od sobotních 07:10 do nedělních 17:10.

V pátek 17. září v 18:00 by měla skončit více než týdenní výluka na trati 341 mezi stanicemi Újezdec u Luhačovic na Uherskohradišťsku a Luhačovice na Zlínsku. Společnosti Arriva vlaky a ČD, které dotčený úsek obsluhují, nasadily i v tomto případě místo vlaků autobusy.Nepřehlédněte