• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Otřesný případ z Plzeňska. Spícího muže ve vlaku někdo postříkal sprejem a zapálil

    Otřesným případem, který mohl skončit neštěstím, vyšetřují policisté z Horažďovic na Klatovsku. Pátrají pravděpodobně po dvou osobách, které ve vlaku nejprve sprejem postříkali spícího muže a poté na něm zapálili oděv.

    Celý případ se odehrál už 13.srpna. 19ctiletý mladík jel spolu vlakem ve směru od Českých Budějovic na Strakonice. Během jízdy mladý muž usnul a tak vlastně nemohl policistům popsat, co přesně se odehrálo. Jak Našemu regionu popsala policejní mluvčí Dana Ladmanová – během spánku byl mladík ve vlaku zatím nezjištěnou osobu postříkán sprejem a následně byl zřejmě další osobou zapalovačem zapálen jeho oděv. Poškozený muž utrpěl zranění, se kterým byl ošetřen v nemocnici ve Strakonicích.

    Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví a případ dál šetří. Kriminalisté by zároveň rádi přivítali jakoukoliv svědeckou výpověď lidí, kteří 13. srpna cestovali uvedených vlakem a k případu mají nějaké informace.

    Zdroj: PČR



    Nepřehlédněte