Pětadvacetiletý mladík na ulici zkopal svoji přítelkyni a převrhl kočárek s miminem

13.5.2022
Roman Kořinek

Policisté z obvodního oddělení Horní Slavkov sdělili podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu místnímu pětadvacetiletému muži. Ten měl na konci ledna letošního roku na ulici v Horním Slavkově spor se svou šestadvacetiletou přítelkyní. Po vzájemných nadávkách ale přišel podle policejního mluvčího Jakuba Kopřivy fyzický útok.

„Pětadvacetiletý muž ženu napadl několika ranami pěstí do oblasti hlavy. Po chvíli měla žena upadnout na zem a muž ve svém agresivním útoku pokračoval. Ženu několikrát kopnout do oblasti hlavy. V jeho dalším počínání mu měli zabránit kolemjdoucí,“ popisuje policejní mluvčí.

Muž následně z místa odešel a vůbec mu nevadilo, že při potyčce převrhl dětský kočárek, který měla napadená žena s sebou. Naštěstí nedošlo k žádnému zranění u dítěte, které bylo v kočárku.

„Napadená žena musela po útoku svého přítele vyhledat lékařské ošetření. Pětadvacetiletého agresivního muže policisté po několika minutách zadrželi a převezli na obvodní oddělení. Nyní mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky,“ dodal Jakub Kopřiva.

Zdroj: vz/pčrNepřehlédněte