Po Třemošné pobíhal polonahý zdrogovaný muž

30.6.2022
Andrea Jančová

Nebezpečný muž, zjevně pod vlivem alkoholu a drog, pobíhal po Třemošné na severním Plzeňsku. Polonahý výtržník poškodil dvě vozidla, včetně policejního a také napadl nezletilého chlapce. Skončil v policejních poutech.

Policisté přijali na tísňové lince 158 oznámení o pomateném polonahém muži, který skáče před projíždějící vozidla, napadá lidi a ničí majetek, a to v Družstevní ulici v Třemošné. Po příjezdu třemošenských policistů agresivní muž zaútočil i na služební vozidlo. Muž úderem hlavy poškodil přední kapotu vozidla a policisté agresora na místě zadrželi. Muž měl na sobě pouze kraťasy a byl viditelně pod vlivem alkoholu. To potvrdila následná dechová zkouška, která ukázala hodnotu 2,14 promile a test na návykové látky vyšel pozitivní u látky THC a Amfetamin/Metamfetamin.

Ulomené zrcátko

Jak pro Náš region řekla policejní mluvčí Eva Červenková –  následným šetřením policisté zjistili, že agresor předtím bezdůvodně napadl nezletilého chlapce, kterému naštěstí nezpůsobil žádné zranění. Ale o kousek dál v ulici muž úderem ruky poškodil zaparkované nákladní vozidlo tovární značky Volkswagen Crafter, u kterého rozbil levé zpětné zrcátko. Policejní komisař zahájil trestní stíhání devětadvacetiletého muže, který pochází z Plzně, ze spáchání přečinů výtržnictví a poškození cizí věci.

Zdroj : vz,Policie České republiky 


Témata:

Nepřehlédněte