• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Při nárazu osobního vozu do stromu na Českolipsku zahynul člověk

    20.10.2021

    Při dopravní nehodě u Cvikova na Českolipsku dnes ráno zahynul jeden člověk. Byl v osobním voze, které po nárazu do stromu začalo hořet. Okolnostmi jeho úmrtí se zabývají českolipští kriminalisté, řekl policejní mluvčí Vojtěch Robovský. Podle něj je to v případech, kdy někdo zemře ve „volném terénu“, běžný postup.

    „Byla samozřejmě nařízena pitva,“ dodal. Další informace k nehodě policie podle něj zatím zveřejňovat nebude s ohledem na probíhající vyšetřování.

    Tragická nehoda se stala na silnici třetí třídy mezi vesnicemi Drnovec a Mařeničky. „Krátce po 6:00, z dosud nezjištěných příčin, havarovalo v uvedeném úseku komunikace do stromu osobní vozidlo, které bezprostředně po srážce začalo hořet. Tragickou událost nepřežila jedna osoba. Komunikace je v současné době v obou směrech uzavřena,“ uvedl ráno Robovský. Silnice byla po nehodě zhruba pět hodin uzavřená, průjezdná je od 12:00.

    Zdroj: jv/ctk


    Témata:

    Nepřehlédněte