První velký projekt nájemního bydlení na Proseku přivítá první nájemníky

16.3.2023
Renata Říhová

Zájem o nájemní bydlení v Česku rok od roku stoupá. Rozhodujícím faktorem pro výběr bytu je cena, roli začíná hrát i vybavení. Moderní bydlení s nádherným výhledem, v lokalitě s perfektní občanskou vybaveností, v blízkosti metra a obklopené zelení. Přesně to je projekt bytového domu na Proseku, který obsahuje téměř stovku jednotek. V březnu přivítá první nájemníky.

První vlaštovkou je 85 bytových jednotek v pražském projektu Loox Prosek Apartments od společnosti Creditas Real Estate. Bytový komplex stojí přímo u stanice metra Prosek, v bezprostředním okolí je kompletní občanská vybavenost.

Byty jsou kompletně vybavené, zájemci si tak nemusí lámat hlavu s dalšími náklady spojenými s novým bydlením. „Záleží nám na tom, aby naši nájemníci měli veškerý možný komfort, proto jsou byty zařízené ve vysokém standardu nábytkem i spotřebiči včetně takových detailů, jako je nádobí nebo ramínka na šaty. Novým obyvatelům stačí přinést si osobní věci a mohou ihned plnohodnotně bydlet,“ uvedl ředitel Creditas Real Estate Jiří Vajner.

Autorem projektu je architektonický ateliér Qarta. Velkou výhodou projektu je kromě lokality také prostorové uspořádání, díky kterému má většina bytů lodžii, balkon, nebo terasu s nádherným výhledem na panorama Prahy. „V tomto projektu naplňujeme naši vizi flexibilního bydlení podle životní etapy jeho obyvatel. Najdeme zde byty v různých velikostech – od startovacích 1+kk až po velkoryse řešené 4+kk. Singles nebo mladé páry mají jiné požadavky na bydlení než rodiny s dětmi. Nájemníci se proto mohou v případě životní změny přestěhovat v rámci stejného bytového domu do odpovídajících prostor, aniž by museli složitě měnit adresu bydliště,“ zmínil další výhody projektu Jiří Vajner.

Kromě krásných výhledů na Prahu nabízí nový dům na Proseku moderní bydlení v blízkosti přírody. V docházkové vzdálenosti najdou nájemníci kromě dvou velkých parků a řady dětských hřišť také nákupní centrum, mateřské i základní školy, ordinace praktického lékaře či lékárnu. Do 10 minut dojedou autem hned k třem obchodním centrům, Aquaparku a Nemocnici Na Bulovce.

Zdroj: TZ CREDITAS Real EstateNepřehlédněte