• Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • nezarazene
 • Šokující odhalení: své dítě chce pojmenovat podle bakterie!

  5.10.2022
  Doris Drienová

  Spousta rodičů v poslední době vybírá pro své děti neobvyklá jména. Zrovna jejich speciální dítko přece nemůže mít jen nějaké obyčejné jméno! Ať už je motivace k takovému činu jakákoliv, se jménem, které vybrali rodiče toužící po extravaganci, nebudou muset žít oni sami, ale právě jejich nebohá ratolest.

  Zoufalá matka v slzách: učitelka o jejím synovi prohlásila, že má jméno jako pes!

  Naštěstí ale existují i lidé, kteří o bizarních jménech pro děti jen přemýšlejí a mají tolik soudnosti, že si uvědomují, jak kruté by bylo své dítě takto pojmenovat. A přesně taková je i uživatelka sociální sítě TikTok, která vystupuje pod přezdívkou Gailolee. Na internetu způsobila obrovský rozruch, když ve svém videu prozradila, jaká jména by vybrala pro své děti, kdyby si mohla vybrat jen a pouze podle sebe.

  Gailolee dodala, že samozřejmě ví, jak strašlivě by takto pojmenované dítko trpělo, protože je téměř jisté, že by se kvůli jménu stalo obětí šikany spolužáků. Je tedy rozumná a svá vysněná jména nechává jen na teoretické úrovni.

  Okamžiky hrůzy: batole ze školky uteklo na rušnou silnici plnou aut!

  Jaké jméno by Gailolee dala svým dětem, kdyby mohla vybírat jen a pouze podle svého vkusu? Nejhezčí ze všech jí prý připadá jméno Chlamydie. Kdyby si prý člověk odmyslel to, jakému tvoru toto jméno patří a jakou nemoc způsobuje, bylo by to prý moc roztomilé jméno. Ale nezůstala jen u jednoho, bizarních favoritů má Gailolee víc.

  Mezi další zajímavá jména pro děti, kdybychom si mohli odmyslet jejich původní význam, podle ní patří třeba Salmonela nebo i Dyslexie, která by se dala zkrátit na domáckou verzi Lexi. Nezůstává ale pouze u bakterií, kreativní dívka prý uvažovala i o ostatních slovech a tak přišla na jména jako je Omeleta a Analýza.

  Ve srovnání s těmito nápady na pojmenování dítka zní i ta nejbláznivější česká jména najednou docela obyčejně, nemyslíte?

  Batole se 7 hodin peklo v zamčeném autě! Rodiče v mukách křičeli

  Zdroj: TikTok

   


  Témata:

  Nepřehlédněte