Šokující tajemství: ve sklepě jejího partnera čekalo ženu nepříjemné překvapení

30.9.2022
Doris Drienová

Zajisté si vybavíte oblíbenou pohádkovou zápletku, kdy princezna chce vyzkoušet důvěryhodnost svého budoucího partnera tak, že mu ukáže zamčenou třináctou komnatu. Princezna poté ze zámku odejde na celou noc a chrabrému rytíři oznámí, že její srdce získá jen tehdy, když zde zvládne přenocovat, aniž by komnatu, která ukrývá princeznino tajemstvím, otevřel. Do podobné situace se dostala i jedna opravdová žena, která ale ke své vlastní smůle ve zkoušce neobstála.

Partner této ženy, které budeme kvůli ochraně jejího soukromí říkat Anna, jednou trpěl nehezkou otravou z jídla. V agónii z úporné nemoci zavolal Anně a prosil ji, aby mu donesla toustový chleba a známou kofeinovou limonádu. Jako oddaná a pečující přítelkyně Anna neváhala a vyrazila k němu domů.

Anna se o svého přítele s láskou postarala a jemu se tak ulevilo, že ve dvě hodiny odpoledne z vyčerpání usnul. Pro Annu to byla osudová chvíle. Kvůli nemoci byl totiž její partner nepozorný a klíče, které obvykle nosil připnuté na řetízku na svých kalhotách, nechal ležet jen tak bez dozoru. Anně už dlouho vrtalo hlavou, co se asi skrývá za tajemnými dveřmi od sklepa, které byly vždy pečlivě zamčené. Když její přítel tvrdě spal, Anna se nezachovala pohádkově čestně, ale využila této příležitosti k uspokojení své zvědavosti.

Podle svých slov toho Anna dodnes lituje. To, co za zamčenými dveřmi sklepa našla, jí totiž vyrazilo dech. Jenže co se jednou stalo, nemůže se odestát, a tak teď Anna hledá způsob, jak se s hrůzným zjištěním vyrovnat.

Když dveře od sklepení opatrně odemkla a potichu vklouzla dovnitř, zíralo na ni šest párů očí. Naštěstí to byly oči neživé – patřily realisticky vypadajícím figurínám, které se používají k intimním hrátkám. Tyto plastikové napodobeniny žen prý byly všechny blonďaté a velmi dobře vybavené v oblasti hrudníku – což prý je pravý opak Anny.

V podivném sklepení Anna našla také obrovskou manželskou postel, spoustu různých hraček pro dospělé a nepřeberné množství lubrikačních gelů. Možná by našla ještě něco dalšího, ale u vchodových dveří přítelova domu zrovna zazvonil poslíček, takže musela z této zvláštní pánské herny rychle a nenápadně odejít.

Teď je Anna v šoku a neví, co má dál dělat. Prý se jí hnusí představa jejího přítele, jak si užívá s plastikovými a latexovými ženštinami, navíc se cítí být zvláštně uražená tím, že žádná z figurín nevypadá ani trochu jako ona sama. Zoufalá Anna tak uvažuje, že se s přítelem rozejde. Jenže copak je důvodem k rozchodu to, že nerespektovala partnerovo právo na soukromí a otevřela jeho třináctou komnatu? A jak mu to vysvětlí?

Zdroj: MirrorNepřehlédněte