Sourozenci si fotili selfie. Zachytili, jak do nich vrazil blesk

15.7.2021
Simona Knotková

Rachel, Isobel a Andrew Jobson si vyjeli na kolech z Maidenheadu do Epsomu, kde chtěli navštívit svou tetu. Nedaleko Molesey Lock si dali pauzu na záchod a na chvíli se schovali před silným deštěm pod strom. U té příležitosti se rozhodli pořídit si také společnou fotografii. Zatímco ale prostřední, třiadvacetiletá Isabel mačkala spoušť, do místa, kde sourozenci stáli, vrazil blesk.

Plavání v moři skončilo tragicky. Dívku zabil blesk

„Vyfotila jsem, jak se smějeme, a pak jsem chtěla vyfotit, jak jsme smutní v dešti. Najednou jsem ale ležela na zemi a slyšela jsem jenom vysoké bzučení. Celá moje pravá ruka byla znecitlivěla a nemohla jsem s ní hýbat,“ popsala šokující moment mladá žena, které se úder blesku podařilo zachytit na snímku.

Všichni tři byli s drobnými zraněními následně převezeni do nemocnice. Myslí si, že nešťastnou náhodu mohla způsobit titanová destička, kterou má po loňském úrazu ve své ruce Isabel.

„Paže mojí sestry byla na místě destičky velmi horká. Všichni byli ohromeni tím, co se nám stalo,“ dodala šestadvacetiletá Rachel.

Zdroj: BBCNepřehlédněte