Nedělní odpoledne poznamenala dopravní nehoda silnici první třídy spojující Karlovy Vary s Chomutovem. Ve Stráži nad Ohří se kolem sedmnácté hodiny srazila osobní automobil s dodávkou, což si vyžádalo zásah záchranných složek a dočasné uzavření této frekventované komunikace.
Policejní mluvčí Jan Bílek potvrdil, že po nehodě museli policisté řídit provoz kyvadlově, což způsobilo komplikace v dopravě na této důležité spojnici mezi oběma městy.
Na místo nehody vyrazily tři jednotky krajských hasičů pod vedením mluvčího Patrika Žižky. Současně zasahovali také záchranáři, kteří na místě ošetřili jednoho zraněného muže.
Zraněným je sedmačtyřicetiletý muž z roku narození 1976, jak uvedla mluvčí krajské záchranné služby Simona Kratochvílová. Po prvním ošetření přímo na místě nehody jej záchranáři převezli do karlovarské nemocnice, kde byl hospitalizován na urgentním příjmu.
Zdroj: ČTK


















