Těhotné ženě vyrvali lůno z těla! Nejspíš se stala obětí náboženského rituálu

27.9.2022
Simona Knotková

Brazilská média informovala o případu vraždy, ke které došlo ve státě São Paulo. Neznámí pachatelé tam usmrtili těhotnou ženu obzvláště krutým způsobem. Pravděpodobně se tak stalo v rámci náboženského rituálu.

K tragédii došlo v obci Mogi Guacu. Obětí se stala čtyřiadvacetiletá Ohana Karolin, matka tří dětí, která byla v sedmém měsíci těhotenství. Její tělo našli kolemjdoucí, kterým se naskytla otřesná podívaná. Břicho mladé ženy bylo údajně rozpáráno a její děloha byla vyjmutá z těla.

Masakr v režii Charlese Mansona. Ikonickou herečku 60. let Sharon Tate stihla strašlivá smrt. Zemřela mladá, krásná a těhotná

Podle vyšetřovatelů byla na Karolin pravděpodobně provedena rituální vražda. Oblast je bohatá na množství církví. Svědkové vypověděli, že ženu viděli kolem půlnoci v černém autě. To stejné auto bylo spatřeno kolem třetí hodiny ráno poblíž místa činu.

„Začala se scházet s jedním drsným gangem, dokonce jsem kvůli tomu s ní omezila kontakt. Nevím ale, co se stalo. Byla opravdu milá. Neměla teď žádné špatné období. Všichni ji měli rádi,“ vypověděla do médií její kamarádka.

K identifikaci těla byl přivolán bývalý manžel a zároveň otec dětí. Kriminalisté nyní čekají na výsledky pitvy.

Zdroj: Daily MailNepřehlédněte