• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Televize A11 natočila pořad Jediný silvestr 2023

  22.12.2023
  Doris Drienová

  Televize A11 jako jediná z českých celoplošných televizí letos divákům přinese vlastní premiérovou silvestrovskou show. Silvestrovské vysílání, jehož průvodci jsou Zuzana Bubílková a Tomáš Magnusek, bude na televizních obrazovkách bavit diváky po čtyři hodiny a přinese jim řadu zábavných scének, písničky i talkshow se známými osobnostmi.

  Pořad Jediný silvestr na televizi A11 odstartuje 31. prosince ve 20:00.

  „Rozhodli jsme se vrátit do vysílání tolik vzpomínané a oblíbené televizní silvestry. Chceme lidem nabídnout normální televizní pořad, aby mohli poslední noc v roce strávit v pohodě a v milé společnosti známých tváří. Nuda rozhodně nebude,“ uvedl na natáčení show Jediný silvestr Aleš Zavoral, ředitel a zakladatel mediální skupiny A11.

  Pořady vlastní tvorby jsou strategickou součástí programového schématu televize A11 a vlastní silvestrovská show je tak logickým krokem k dalšímu rozvoji.

  Mezi účinkujícími nechybí zvučná jména z řad herců, zpěváků či moderátorů, které doplňují tváře televize A11: Jiří Krampol, Josef Klíma, Barbora Fišerová, Vlasta Korec, Hanka Kynychová, Martin Maxa, Petr Salava, Eva Hrušková, Markéta Hrubešová, Bohuš Matuš, Josef Melen, Michael Viktořík, Michal Horák, Michal Holán, Natálie Grossová, Bára Hlaváčková a mnoho dalších.

  „Pozvali jsme řadu osobností – legend, které český divák miluje. Ale samozřejmě jsou v programu také výrazné tváře, které budou naopak bližší mladšímu publiku. Jediný Silvestr na televizi A11 si užije každá generace,“ přiblížil dramaturgii pořadu Tomáš Magnusek.

  „Jsem nesmírně ráda, že mě Tomáš Magnusek pro silvestrovský pořad televize A11 oslovil. Popravdě řečeno jsem si myslela, že jsem ve věku, kdy mě práce na televizních silvestrech už nečeká; mám jich za sebou spousty a domnívala jsem se, že už je nikdy nebudu dělat. O to víc jsem si natáčení nesmírně užila, i když to bylo náročné a interpretů bylo opravdu hodně. Diváci by si Jediný silvestr neměli nechat ujít, je to prostě dobrý,“ doplnila Zuzana Bubílková.

  „Věřím, že diváci stráví s Jediným silvestrem na televizi A11 příjemnou poslední noc letošního roku a že se především pobaví,“ uzavřel Aleš Zavoral.

  Zdroj: A11  Nepřehlédněte