Tragická dopravní nehoda motorkáře, na silnici u Vizovic vyhasl další život

16.5.2022
Jaroslav Svoboda

Letní teploty o víkendu vylákaly na silnice stovky motorkářů. Milovníci silných motorů však ne vždy své stroje zvládli. Tragicky skončila nehoda motorkáře na Zlínsku mezi Vizovicemi a Bratřejovem. Policisté bližší okolnosti ještě vyšetřují.

Při tragické dopravní nehodě, která se stala včera odpoledne krátce před šestou hodinou u obce Bratřejov, zemřel dvaatřicetiletý motorkář.

„Řidič motocyklu značky Kawasaki jel směrem od Vizovic na Bratřejov. Před obcí Bratřejov z doposud přesně nezjištěných příčin po průjezdu levotočivou zatáčkou vyjel vpravo mimo komunikaci, kde havaroval. Utrpěl zranění neslučitelná se životem,“ uvedla k nehodě policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Po dobu vyšetřování nehody byl provoz na komunikaci částečně omezen a policisté dopravu řídili kyvadlově. Bližší okolnosti nehody ale policisté neuvedli. Tragickou událost vyšetřují zlínští kriminalisté společně s dopravními policisty.

Dá se bohužel předpokládat, že s přibývajícími teplými a slunečnými dny bude podobných nehod přibývat, proto policisté apelují na motorkáře, aby nepřeceňovali své síly a jízdu přizpůsobily svým schopnostem a dalším okolnostem, aby se hlavně vrátili  zdraví domů.


Témata:

Nepřehlédněte