Tragický požár chalupy: Hasiči našli lidské tělo

4.6.2021
Redakce

„Hasiči dostali informaci, že by se mohla uvnitř objektu nacházet jedna osoba, kterou skutečně při průzkumu našli. Nejevila žádné známky života, což potvrdila i přivolaná zdravotnická záchranná služba. Nikoho dalšího už jednotky ve vnitřních prostorech neobjevily,“ uvedla mluvčí krajských hasičů Martina Götzová.

Byla nařízena soudní pitva, která by měla objasnit totožnost osoby i příčinu úmrtí. „Pravděpodobně by se mělo jednat o muže,“ řekla dnes mluvčí policie Eliška Majerová.

Rána do hlavy a ukradená peněženka. Žena svérázně vyřešila nezájem partnera

Požár se hasičům podařilo lokalizovat před jednou hodinou ranní. Aby byl na místě dostatek hasební vody, zřídili dvě čerpací stanoviště. Hasiči museli při zásahu postupovat velmi opatrně, protože hrozilo zřícení či propadnutí konstrukcí.

Objekt kompletně celý vyhořel, požářiště budou ohledávat dnes vyšetřovatelé hasičů a policie. „Byla vyžádána také součinnost vyšetřovací skupiny Institutu ochrany obyvatelstva z Lázní Bohdanče. Příčina tragické události i výše škoda, kterou plameny napáchaly, jsou předmětem vyšetřování,“ uvedla Götzová.

adp/ČTK


Témata:

Nepřehlédněte