PÁTRÁNÍ: Tři dny pohřešovaná žena by si mohla sáhnout na život. Je důležité ji najít co nejdříve

23.11.2017
Soňa Brunnerová

Nepřišla do práce

Policisté z Obvodního oddělení Jílové u Prahy pátrají po 51leté ženě. Ta byla viděna naposledy v pondělí 20. listopadu 2017 v obci Libeř, kde bydlí. Pohřešovaná žena je 170 cm vysoká střední postavy. Nosí krátké hnědé vlasy a její oči mají hnědou barvu.

Žena odešla v pondělí 20. listopadu kolem 7. hodiny ráno do svého zaměstnání, kam nedorazila. Podle policejní mluvčí Marcely Pučelíkové by se pohřešovaná žena mohla pohybovat v osobním automobilu zn. Hyundai Accent, které má modrou barvu a registrační značku 3SD 36 54.

Policie stále pátrá po seniorce z pražského metra. Podle kamer vystoupila na Petřinách

Má nedostupný telefon a je v tíživé životní situaci

„Pohřešovaná se nachází v tíživé životní situaci a v minulosti se léčila s depresí. Její mobilní telefon je nedostupný a nikomu ze svých blízkých o sobě doposud nepodala žádnou zprávu. S ohledem na její aktuální psychický stav není vyloučeno, že by se mohla pokusit o sebevraždu,“ uvádí policejní mluvčí s tím, že je žádoucí, aby byla 51letá žena vypátrána včas.

Mohla by se pohybovat v podstatě kdekoliv, proto se policie obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po pohřešované. Pokud byste měli jakoukoliv informaci, která by mohla vést k nalezení ženy, nahlaste ji policistům v jakékoliv služebně, na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 881 734.

FOTO: Tři dny pohřešovaná žena by si mohla sáhnout na život.

Tři dny pohřešovaná žena by si mohla sáhnout na život. - Pohřešovaná ženaTři dny pohřešovaná žena by si mohla sáhnout na život. - Pohřešovaná ženaTři dny pohřešovaná žena by si mohla sáhnout na život. - Kočovská

PÁTRÁNÍ: Dvojice mladých dívek uprchla z pražského ústavu, obě jsou závislé na drogáchNepřehlédněte