• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • U Votic havarovala dvě auta, tři zranění

    31.7.2019

    U Votic na Benešovsku 21. července odpoledne havarovala dvě osobní auta, tři lidé byli zraněni. Provoz na silnici číslo 3, hlavním tahu na Tábor, je omezený, policisté dopravu pouští kyvadlově, řekla ČTK policejní mluvčí Eva Hašlová.

    Vozy se střetly před 13. hodinou. „Zranění si vyžádala převoz do nemocnice, jedna osoba byla transportována letecky,“ uvedla Hašlová. Příčinu a okolnosti nehody policisté vyšetřují. Podle mluvčí dechová zkouška vyloučila, že by řidiči před jízdou požili alkohol.

    Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanic HZS Benešov a Sedlčany spolu s jednotkami SDH obcí Votice a Olbramovice.

    Při střetu bylo zraněno malé dítě, pro které lékař zdravotnické záchranné služby nechal přivolat k transportu do nemocnice vrtulník. Další dvě zraněné osoby byly po prvotním ošetření do nemocnice převezeny.

    Silnice byla po celou dobu zásahu zcela uzavřena a asi po dvou hodinách byl průjezd řízen kyvadlově. Zcela obnovit provoz se podařilo po odvezení havarovaných aut odtahovou službou a úklidu vozovky před půl čtvrtou odpoledne.

    Sen o veliké Itálii. Mussolini dostal od Masaryka Řád Bílého lva a snil



    Nepřehlédněte