V obchodním domě Máj byli vyhlášeni zaměstnavatelé roku 2021

3.12.2021
Andrea Cerqueirová

Ve čtvrtém patře pražského obchodního domu Máj byly nedávno vyhlášeny výsledky soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku 2021.

„Letošní ročník hodnocený na základě ukazatelů zúčastněných firem za uzavřený finanční rok 2020 přinesl řadu změn v pořadích kategorií. Pro některé firmy byl minulý rok téměř likvidační, nebo přinejmenším hodně komplikovaný. Silní zaměstnavatelé se i přes poklesy výroby a tržeb snažili nadále investovat do vzdělávání i dalších rozvojových aktivit pro zaměstnance,“ řekl Pavel Hulák z Klubu zaměstnavatelů, který je organizátorem soutěže.

Některým bylo přáno

„Svorně hlásí, že se také naučili hodně nových postupů a procesů a že některé z nich uplatní i v pozdějších klidnějších dobách. A jako příklad oborů, kterým covidové období naopak přálo, lze uvést celostátního vítěze kategorie do 500 zaměstnanců Lenovo nebo Zásilkovnu, která uspěla v pražském regionálním kole,“ dodal.

Jednotlivé kategorie

V kategorii do 500 zaměstnanců zvítězila společnost Lenovo Technology B.V. organizační složka, v kategorii do 5000 zaměstnanců Plzeňský Prazdroj, a. s., v kategorii nad 500 zaměstnanců ŠKODA AUTO a. s. Férového zaměstnance 2021 v kategorii nad 500 zaměstnanců získala společnost Innogy, do 500 zaměstnanců UOL, do 100 zaměstnanců Neit Consulting.

Zdroj: reprofoto YouTube

 Nepřehlédněte