V opilosti tančil na zaparkovaných autech. Majitelům způsobil škodu za tisíce

21.12.2021
Andrea Jančová

Pěkně draho vyjde hloupý nápad 25tiletého mladíka z Plzně. Notně opilého ho napadlo  projít se po zaparkovaných vozech v ulici, kterou procházel. Policisté už ho obvinili z výtržnictví. Majitelům vznikla škoda za deset tisíc korun. 

Případ poškození dvou zaparkovaných vozidel v Zelenohorské ulici v Plzni na Slovanech popsala Našemu regionu plzeňská policejní mluvčí Veronika Hokrová :“ Dva muži procházeli ulicí a jeden z nich se rozhodl uskutečnit opilecký nápad. Vylezl na kapotu jednoho ze zaparkovaných vozidel v ulici, ze kterého přeskočil na druhé zaparkované vozidlo, přičemž obě vozidla poškodil tím, že se po nich prošel. Poškozeným majitelům tak způsobil hmotnou škodu za 10 000 korun“.

Podezřelý policistům uvedl, že měl přebytek energie a v uších mu zněla jeho oblíbená hudba. Přivolaní policisté u muže provedli dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem, naměřili mu přes 2,8 promile alkoholu. Omamnými či psychotropními látkami muž ovlivněn nebyl. Policisté obvodního oddělení Plzeň 2 sdělili podezření 25letému muži ze spáchání trestného činu výtržnictví a věcí se dále zabývají.

Zdroj :vz/PČRNepřehlédněte