V Plzni dnes vypuknou velké oslavy. Viktoriáni převezmou mistrovský pohár

15.5.2022
Andrea Jančová

V Plzni vypuknou velké fotbalové oslavy. Šestý mistrovský pohár dnes zamíří opět do rukou Viktoriánů. Plzeňští fotbalisté ho slavnostně převezmou po zápase s ostravským Baníkem. Pro fanoušky připravil klub velkou oslavu přímo na stadionu a poté i tradičně na náměstí, kde nebude chybět velkoplošná projekce. 

Poslední zápas sezony 2021/2022 čeká Plzeň v neděli proti Baníku. Rozhodčí zápas zahájí na hřišti Doosan Arény v 17 hodin. Pro fanoušky, kteří nemají do vyprodané arény vstupenky, bude na náměstí Republiky připravena velkoplošná projekce. Chybět nebude ani občerstvení a vše potřebné k fandění.

Korunovace nového mistra FORTUNA:LIGY proběhne bezprostředně po skončení zápasu přímo na hrací ploše, kde kapitán Lukáš Hejda zvedne nad hlavu mistrovský pohár. Následně se oslavy přesunou na plzeňské náměstí, kam přijede celý tým v čele s koučem Michalem Bílkem. Plzeňský tým sem zavítá okolo půl deváté. Na náměstí bude nachystáno speciální poděkování od partnera klubu, který pro fanoušky připravil 7500 piv zdarma

Zdroj :vz, FC Viktoria PlzeňNepřehlédněte